Jump to content
Sign in to follow this  
kirofs

[RP] Spadki FPS i lagi

Recommended Posts

Witam,

OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany):

1. Uprzejmie proszę devsów o łatkę z lepszą optymalizacją bowiem na chwilę obecną targają mną niesamowite lagi, szarpanie oraz spadki fps. Co rusz wyskakują kontrolki fpsów i jakości połączenia internetowego. Na medium to w ogóle nie idzie patrzeć na grę tak okropne tekstury.

2. Co chwilę wysypka do windy przy próbie dołączenia na duży warzone czy to Warszawa, Berlin.

GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID)

3335211

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane):

SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry):

Sapphire Radeon R9 280, Procesor: ICi5 4690, 8GB RAM 1333, Win7HomeEd, mobo:ASRock B85pro4, monitor:IIyama ProLite E2273HDS, zas:OCZ Technology 500W

CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):

2 hours ago, kirofs said:

Witam,

OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany):

1. Uprzejmie proszę devsów o łatkę z lepszą optymalizacją bowiem na chwilę obecną targają mną niesamowite lagi, szarpanie oraz spadki fps. Co rusz wyskakują kontrolki fpsów i jakości połączenia internetowego. Na medium to w ogóle nie idzie patrzeć na grę tak okropne tekstury.

2. Co chwilę wysypka do windy przy próbie dołączenia na duży warzone czy to Warszawa, Berlin.

GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID)

3335211

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane):

SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry):

Sapphire Radeon R9 280, Procesor: ICi5 4690, 8GB RAM 1333, Win7HomeEd, mobo:ASRock B85pro4, monitor:IIyama ProLite E2273HDS, zas:OCZ Technology 500W

CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):

Masz za mało pamieci RAM, sciagnij sobie jakis program który pokazuje uzycie RAMu i zobacz ile % masz wolnych i uzytych. Ja miałem 8GB ramu 2400 win7 i zwyczajnie brakowało, na system szlo w granicach 20-30% zuzycia, dokupilem RAM i problem zniknął :). Jeśli nie możesz dokupić RAMu to sprobuj pozamykać wszystkie programy nawet explorera powinno troche pomoc

Edited by slaski5

On 11/25/2018 at 11:47 PM, slaski5 said:

Masz za mało pamieci RAM, sciagnij sobie jakis program który pokazuje uzycie RAMu i zobacz ile % masz wolnych i uzytych. Ja miałem 8GB ramu 2400 win7 i zwyczajnie brakowało, na system szlo w granicach 20-30% zuzycia, dokupilem RAM i problem zniknął :). Jeśli nie możesz dokupić RAMu to sprobuj pozamykać wszystkie programy nawet explorera powinno troche pomoc

[cenzura] prawda . Mam 32GB ramu i co ? i gra chodzi jak wielka kupa . Co chwila lagi zacinki i spadki fpsów  , więc proszę nie mów mi że to od zbyt małej ilości ramu . Gra najzwyczajniej w świecie ma zerową OPTYMALIZACJĘ  i od puki nie zostanie to poprawione  będą się działy takie sytuacje .

23 hours ago, JestemGraczem said:

[cenzura] prawda . Mam 32GB ramu i co ? i gra chodzi jak wielka kupa . Co chwila lagi zacinki i spadki fpsów  , więc proszę nie mów mi że to od zbyt małej ilości ramu . Gra najzwyczajniej w świecie ma zerową OPTYMALIZACJĘ  i od puki nie zostanie to poprawione  będą się działy takie sytuacje .

Spokojnie, to ze gra jest niezoptymalizowana to wiadomo ja powiedziałem mój przykład gdzie pomogło - raz że nie mam już tak dużych spadków FPS a dwa że te FPS wzrosły po zakupie pamięci RAM, dlatego zaproponowałem koledze kirofs sciągnięcie programu i zobaczenie jak to wygląda u niego bo u każdego te użyte zasoby wyglądają inaczej. Odbiegając od juz od tematu optymalizacji 8GB to w tych czasach niestety jest już na styk sam sie o tym przekonałem wczoraj np grając w PUBGa, również postanowiłem sprawdzić zużycie RAMu i już w poczekalni było ponad 50% zużycia. Czasy kiedy kupowało sie 8GB RAM i to wystarczyło na system i gry przez długie lata niestety już minęły.

Ekipa cały czas pracuje nad poprawa optymalizacji do gry, przepraszamy za utrudnienia.

Zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...