Jump to content
We launched the PTE for upcoming update 0.3 - check out how to get in! Read more... ×
Sign in to follow this  
Pioras

Przynależność pojazdów

Recommended Posts

Witajcie :)

Mam do Was dość proste pytanie, dla większości wyda się pewnie głupie ale nie miałem styczności z żadnym BF więc moje doświadczenie z tego typu grami jest minimalne. Można właściwie że WW3 to mój pierwszy tego typu tytuł. A więc - czy jeśli ześlę sobie na mapę jakiś pojazd, to czy ktoś przede mną może do niego wsiąść i go przejąć? Domyślam się że nie i że tylko ja mogę nim sterować, ale zapytać nie zaszkodzi. Na początku zabawy z WW3 kiedy miałem możliwość zamówienia jakiegoś pojazdu to zawsze robiłem to będąc już w odpowiednim miejscu, aby nikt mi go nie zajumał :P Albo gdy zdobyłem wystarczającą ilość pkt to czekałem aż zginę, aby później zrespić się w dogodnym punkcie jak najbliżej strefy zrzutu.

Do pojazdów, które wezwiesz może wsiąść każdy, chyba, że zablokujesz tę opcję pod klawiszem L. 

• Like 1

@Pioras Jeżeli dobrze zrozumiałem to mówisz o kradzieży -więc da się ukraść :D odczułem to na własnej skórze w BF też tak jest.

@LeGioNXIX Jeśli odpowiednio tego nie zablokujesz to tak. Testowałem to "L" i okazało się że możesz odblokować pojazd wszystkim, teamowi, squadowi lub zablokować tylko dla siebie. Mnie zadowala ostatnia opcja :P

• Like 1

A co to za różnica :P Zamawiany pojazd chcę przejąć ja, no chyba że ktoś gra w teamie i inna osoba lepiej ogarnia dany pojazd.