Jump to content
Sign in to follow this  
Pioras

Dyskusja na temat mapy TDM BERLIN

Recommended Posts

Witam :)

Dzięki roadmapie wiemy że w wersji 0.4 pojawi się mapa Berlina dla trybu TDM oraz w 0.6 dla Moskwy. I o ile dzięki opisowi wiemy że w Moskwie będziemy tłukli się w budynku senatu (co było raczej do przewidzenia biorąc pod uwagę otwartość lokacji, a raczej jej zamkniętość, tak samo jak galeria handlowa w Warszawie) tak w przypadku Berlina mamy tylko wzmiankę o szybkiej walce na jego ulicach. Tutaj pojawia się temat do dyskusji. Gdzie wg Was wyznaczona zostanie strefa do TDM? Mapa Berlina jest w tym aspekcie ciekawa bo w około 90% przeważają lokacje otwarte, a jak wiadomo niezbyt dobrze nadają się one do szybkiego TDM. Niżej zarzucę screena i oznaczone 2 lokacje gdzie MOIM zdaniem są one najbardziej prawdopodobne. Zielona strefa, moja pierwsza myśl na tryb TDM, odpowiednia ilość przejść itp. Żółta strefa, mniej prawdopodobna wg mnie, gdzie na powierzchni tłuczemy się na otwartym terenie + dodanie kilku dodatkowych osłon, a na dole w metrze. Przyznaję że tryb TDM bardzo mi się podoba i jestem bardzo ciekawy gdzie mapa w Berlinie zostanie zlokalizowana. Zapraszam do dyskusji. Być może któryś deweloper wpadnie i zaspokoi naszą ciekawość.

20181126125316_1.jpg

Ja dam swój głos na plac dookoła C1. Obstawiam, że zostanie on zagęszczony kontenerami, wrakami pojazdów tak, że będzie zapewniona dodatkowa osłona. Ale tak w ogóle wolałbym mapę TDM z wykorzystaniem dworca w Warszawie niż z Berlina.

C1 jest zbyt otwarte. No ale mogę źle się sugerować i dewsi nas zaskoczą. A co do dworca w Warszawie to nie wiem, może i by była ciekawsza mapa, ale szybko się raczej tego nie dowiemy. Farmerzy będą się skupiać na mapach w innych zakątkach świata, a ja nie mam nic przeciwko.

3 hours ago, kinemator said:

Ja dam swój głos na plac dookoła C1. Obstawiam, że zostanie on zagęszczony kontenerami, wrakami pojazdów tak, że będzie zapewniona dodatkowa osłona. 

Mogła by to być dobra opcja, coś na zasadzie Kanałów Noshahr z BF3, a zieloną strefę lekko bym przesunął w lewo i gitara ;)

Powinni zrobic z jednj mapy kilka miejsc na tdm-y, czyli np na warszawie dac metro :) w berlinie jest duzo budynkow z korytarzami i licznymi przejsciami, takie zroznicowanie w mapach zawsze dobre

On 11/26/2018 at 2:50 PM, kinemator said:

Ja dam swój głos na plac dookoła C1. Obstawiam, że zostanie on zagęszczony kontenerami, wrakami pojazdów tak, że będzie zapewniona dodatkowa osłona

Ja również myślę, że będą to okolice C1. Walka w budynku + walka na otwartym terenie (który faktycznie może zostać dodatkowo zagęszczony zapychaczami)

Mają to być podwórka. Tak przynajmniej nazywają się serwery. Dla mnie cała górna część, czyli zaznaczone na zielono + część z B2 sa tam bardzo fajne podwórka, aż żal że nie ma tam strzelanki w warzone