Jump to content
Sign in to follow this  
WhiteEagle

Brak Graczy

Recommended Posts

od  tygodnia staram się spędzić trochę czasu w WW3 , problem w tym, że za każdym razem na serwerze ląduje sam bez ani jednego gracza.

do nikogo nie dołączam  ani nikt nie dołącza do mnie. I w jaki sposób mam walczyć jak walczyć nie ma z kim? tyczy się to trybu (TDM) / (WARZONE) 

wygląda to tak jak by nikt w tą grę  już nie grał,a opcja dodawania botów nie istnieje :]

ma ktoś podobny problem?

Szczerze nie wiem czemu tyle ludzi pisze ze serwery swieca pustkami, ja co wejde to praktycznie full serwer, jedynie rano jak mam chwile to troche gorzej, ale takto bardzo zadko mi trafial pusty serwer

TDM nie wystartuje bez graczy, więc nie wiem o czym mówisz, grałem przed chwilą Warzone 2:15 AM i 16 na 16. Wcześniej 8xTDM i też pełno.

A podczas startu gry wybierasz opcję połączenia pod jakiś konkretny serwer (EU itp.) czy po prostu "uruchom WW3"?

17 hours ago, WhiteEagle said:

problem w tym, że za każdym razem na serwerze ląduje sam bez ani jednego gracza.

Nie jest to jakiś nowy "problem".  Część ludzi wsparła farmę kasą i odpuściła grę, TDM i pTE podzielił (marną ilość) aktywnych graczy, WW3 się znudziło z uwagi na małą zawartość, wyszedł BF itd.

1 hour ago, SkyZeWonsem said:

Nie jest to jakiś nowy "problem".  Część ludzi wsparła farmę kasą i odpuściła grę, TDM i pTE podzielił (marną ilość) aktywnych graczy, WW3 się znudziło z uwagi na małą zawartość, wyszedł BF itd.

Nie na tyle, żeby się nie dało zagrac, bez przesady, nawet w środku nocy w europie da się znaleźć pełne mecze.

@WhiteEagle Pierwsze pytanie to jaki region wybierasz, potem jaki tryb gry i w jaki sposób (quick join, czy wybierasz rozmiar gry i mapy). 

4 hours ago, DareQQ said:

A podczas startu gry wybierasz opcję połączenia pod jakiś konkretny serwer (EU itp.) czy po prostu "uruchom WW3"?

Zawsze odpalam grę ze steam na EU.

6 hours ago, Ragir said:

Nie na tyle, żeby się nie dało zagrac, bez przesady, nawet w środku nocy w europie da się znaleźć pełne mecze.

@WhiteEagle Pierwsze pytanie to jaki region wybierasz, potem jaki tryb gry i w jaki sposób (quick join, czy wybierasz rozmiar gry i mapy). 

wybieram  "uruchom WW3" następnie  (quick join) /(warzone) z tego względu że nie grywam w TDM 

po uruchomieniu Publiczne Serwery Testowe   ZAWSZE WYBIERAŁEM  ("uruchom WW3" )

ZGODNIE Z INSTRUKCJA ICH ODPALENIA KTÓRA JEST W TEMACIE "

•  
  • Aktualności i Oficjalne Komunikaty"  
  •  
  • WW3.thumb.png.e8a8809f7c4df20691ee9b85e5b469f9.png

CHYBA DO TEGO DOSZEDŁEM , MIAŁEM WYBRAĆ 1 Z 3 SERWERÓW , GDZIE WYBIERAŁEM ZAWSZE (Play World War 3)

CZY TO MA ZNACZENIE?

Raczej nie... ja zawsze wybieram " Play World War 3 " i następnie "quick join" ale ja nie odznaczam TDM. I faktycznie 99% gier jakie mi uruchamia to TDM. Mnie to nie denerwuje bo lubię ten tryb. Możliwe, że twoje problemy wynikają z tego, że większość osób gra TDM. Spróbuj zaznaczyć obydwa tryby i zobacz czy Cię połączy z jakimś meczem.

1 hour ago, WhiteEagle said:

po uruchomieniu Publiczne Serwery Testowe   ZAWSZE WYBIERAŁEM  ("uruchom WW3" )

ZGODNIE Z INSTRUKCJA ICH ODPALENIA KTÓRA JEST W TEMACIE "

•  
  • Aktualności i Oficjalne Komunikaty"  
  •  
  • WW3.thumb.png.e8a8809f7c4df20691ee9b85e5b469f9.png

Jesteś na pta a tam teraz nic się nie dzieje. Przejdź na główną grę. 

11 hours ago, DareQQ said:

Raczej nie... ja zawsze wybieram " Play World War 3 " i następnie "quick join" ale ja nie odznaczam TDM. I faktycznie 99% gier jakie mi uruchamia to TDM. Mnie to nie denerwuje bo lubię ten tryb. Możliwe, że twoje problemy wynikają z tego, że większość osób gra TDM. Spróbuj zaznaczyć obydwa tryby i zobacz czy Cię połączy z jakimś meczem.

również zaznaczałem oby dwa tryby ,ale to samo nadal,czy połączyło mnie z jednym czy to z drugim trybem to i tak świeciło pustkami,a w (TDM) nim się połączy do gry i tak musi graczy wyszukać ,więc szuka szuka i szuka  bez skutku.

10 hours ago, TznSiekiera said:

Jesteś na pta a tam teraz nic się nie dzieje. Przejdź na główną grę. 

spróbuje ,sprawdzę i powiadomię was

/Proszę, używaj MultiQuote

Edited by weedtime

Mnie wczoraj przez quick join łączyło zarówno z warzone i TDM. Spróbuj tego co  napisał Siekiera.

• Like 1

wbijaj na discord, graj z ludzmi, razem jak z kims wchodzisz zawsze cos sie znajdzie. mowie to z wlasnego doswiadczenia, oczywiscie zdarza sie ze wrzuci cie na pusty serwer alee  wychodzisz i wbijasz jeszcze raz. nie raz bylo ze wchodzilismy na pusty server i po 3 lub 5min server zapelnial sie. cierpliwosci  :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...