Jump to content

Recommended Posts

Witam,

zastanawiam się i jednocześnie mam problem z prawidłowym ustawieniem dźwięków w WW3. Podczas gry dźwięk wydaje się jakiś stłumiony, pozycjonowanie kiepskie, kroki z tyłu są niesłyszalne a jak się odwrócę to wydają się OK. Wiem z roadmapy, że w przyszłości nastąpi optymalizacja udźwiękowienia ale może jest jakiś sposób na ulepszenie doznań już teraz.

Obecnie gram na słuchawkach Roccat Kave XTD 5.1 Analog podłączonych pod kartę dźwiękową Asus Xonar DGX (ASM). W grze i w ustawieniach karty dźwiękowej ustawione mam na 5.1

Czyli czekamy i miejmy nadzieje, że na coś przydadzą się słuchawki analogowe w tej grze.

@weedtime nie wiem czy to tylko moje osobiste odczucia ale w patchu 0.3 pozycjonowanie i sam dźwięk był znacząco ulepszony w stosunku do 0.2.3 Teraz kiedy wyszedł patch 0.3.1 i 0.3.2 ma wrażenie, że dźwięk powrócił do stanu jaki był w 0.2.3 czyli beznadziejny. Czy masz może takie same odczucia?

Edited by DareQQ

Nie tylko ty masz takie odczucia,ja słyszę jak bym miał głowę w wiadrze i jest stłumione, przed ostatnim większym paczem było sto razy lepiej i nie wiem dlaczego to zmienili,i jeszcze odgłosy broni jest praktycznie ten sam jedynie UKM się wyróżnia

42 minutes ago, koszalek said:

ja słyszę jak bym miał głowę w wiadrze i jest stłumione

No lepiej tego bym nie opisał. Ja osobiście doznałem znacznej poprawy w 0.3, wtedy dźwięk był, nie wiem jak to określić - "ostry"? Pozycjonowanie było znacząco poprawione. Po hotfixach znowu dźwięki są beznadziejne

1 hour ago, DareQQ said:

@weedtime nie wiem czy to tylko moje osobiste odczucia ale w patchu 0.3 pozycjonowanie i sam dźwięk był znacząco ulepszony w stosunku do 0.2.3 Teraz kiedy wyszedł patch 0.3.1 i 0.3.2 ma wrażenie, że dźwięk powrócił do stanu jaki był w 0.2.3 czyli beznadziejny. Czy masz może takie same odczucia?

Nie mam pojecia, jeszcze nie grałem, jestem 2,5 tysiąca kilometrów od domu, na lapku to średnio mi się chce grać...