Jump to content
We launched the PTE for upcoming update 0.3 - check out how to get in! Read more... ×
Sign in to follow this  
weedtime

Sygnatury - chcecie je mieć na forum ?

Sygnatury  

48 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Chcecie mieć możliowść dodania sygnatury pod swoimi postami, czy może lepiej utrzymywać forum w prosty i przejrzysty sposób ?

• Tak, chciałbym miec możliwość dodania sygnatury.
      18
    • Nie, utrzymujmy forum w sposób przejrzysty i prosty.
      27
    • Nie obchodzi mnie to...
      3

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 12/02/2018 at 07:30 PM

Recommended Posts

Tak jak tytuł mówi, chcielibyście mieć sygnatury na forum ? Na ten moment są wyłączone, chcielibyśmy poznać wasze zdanie na ten temat, czy opłaca się je włączać, czy może posty bez sygnatur wyglądają przejrzyście i są bardziej czytelne ?

Dajcie znać co o tym myślicie.

W mojej ocenie sygnatury na forum są zbędne i czasami wprowadzają niepotrzebny chaos. Jeżeli już miały by zostać wprowadzone to proszę o opcję na forum, która wyłącza je w moim widoku.

• Like 1

Fajnie by było jakby WW3 miało swojego hmm "Trackera" coś jak BFStats dla Battlefielda wtedy na Banner jak znalazł :D.

• Like 2

Ja uważam, że to dobry pomysł pozwolić użytkownikom na sygnaturki. Małe banery fajnie reprezentują gracza i jego osiągi albo ogólnie jegi styl gry. Przykładowo na forum Warface wiele osób ma swoją sygnaturę z poziomem doświadczenia, k/d i nagrodami za osiągnięcia w grze. Zaakceptowałbym takie sygnatury również na tym forum, gdyby można było je tworzyć.

Sygnaturki? I owszem, jestem jak najbardziej za. Jeśli jednak miałyby one rację bytu, to niech nie będą totalnie odklejone.
W sensie: dziwne obrazki odbiegające okrutnie od tematyki forum? Nope.
Zachłanność w postaci ukrytych reflinków i innych tego typu bzdur? Nein.
Blok tekstu rozwalający formatowanie wszystkiego w danym wątku? Niet.

Jestem obecny również na innym, zagranicznym forum, które jest praktycznie identyczne, jak to, na którym właśnie piszę. Ot, magia template-ów, normalna rzecz. Tam sygnaturki jak najbardziej hulają i mają się dobrze, nie dostrzegłem tam jeszcze niczego (w kestii poprawności sygnatur), co wywoływałoby u użytkowników odruch wymiotny. Jest czysto, przejrzyście i o to chodzi. Podać mogę przykład tego, jak wygląda jakikolwiek mój randomowy post wraz z sygnaturką:

image.thumb.png.d63f9656c15012a39690f594e09cb022.png

Bajzlu - jak widać - nie ma. :D

Edited by DziarskaSarenka

Po co w ogóle ta gadka szmatka - sygnatury to integralna część 95% forów internetowych, a tutaj robi się z tego wielkie halo - mają być i koniec kropka, kto nie chce to nie będzie używał i tyle...

Głosowanie zakończone.

Podsumowanie z sekcji PL i EN (sekcja RU nie chciała uczestniczyć)

Tak - 58 punktów
Nie - 64 punkty

Podwójne głosowanie się nie liczy, więc jeżeli ktoś głosował w obydwu sekcja, jego głos liczy się jako jeden punkt.

Dzięki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this