Jump to content
Sign in to follow this  
Tortue69

powtarzający się crash - game violation detected

Recommended Posts

Założyłem nowy temat gdyż poprzednie 2 zostały zamknięte bez naprawienia błędu. Nie wiem ile razy mam zgłaszać to samo. Logi zostały wysłane w poprzednim temacie. Proszę o nie zamykanie tematu do momentu naprawy błędu, to pozwoli innym na przesłanie komentarzy z potencjalnym rozwiązaniem. Obecnie praktycznie nie mogę grać, za kazdym razem wyrzuca mnie po kilku minutach niezaleznie co robię w menu. 

OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany):

Podczas uruchamiania gry po przejściu do menu zawsze wyskakuje ten sam błąd. Szczegóły poniżej plus wyskakuje komunikat "Easy anti cheat game security violation detected (#00000006)". Jak wspominałem wcześniej nie korzystam z programów cheatujących, ani wymienianych wcześniej programów RGB. 

GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):

3343723

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane):

Uruchomienie gry. Błąd wyskakuje po pewnym czasie (kilka minut) od pojawienia się menu głównego. 

SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry):

Zotac AMP Extreme 1080, i5 4670K, 16GB RAM G.Skill, płyta główna MSI Z87-G43

Edited by Tortue69

11 hours ago, DareQQ said:

@Tortue69a możesz napisać czy korzystasz z programu antywirusowego a jeżeli tak to jakiego?

Korzystam obecnie z BitDefender Antivirus Plus normalna płatna wersja. Wcześniej korzystałem z Avast i EsetNod32. Problem był na wszystkich ten sam. 

12 hours ago, Rozmo said:

Dziękuję za zgłoszenie, jeżeli problem nadal występuje jest to spowodowane tym ze błąd nie został jeszcze naprawiony, troszke informacji możesz wyczytać z tego tematu Easy Anti-Cheat |Rozwiązywanie problemów (Błędy, Bany, instalacja) , daj nam znać czy to pomogło.

Wykonałem wszystkie kroki od 1 do 5.  wszedłem do gry i szybko kliknąłem wejście do team deathmatch. Odpaliło się bez problemu. Zagrałem cały mecz, ale w sekundę po powrocie do War Map wyskoczył ten sam błąd. To tak jakby pojawił się tylko w Menu głównym. Za drugim razem nie zdążyłem kliknąć quick join. 

A może zrób tak przed włączeniem gry wyłącz wszystkie programy jakie możesz 

Mówię tu o programach które się uruchamiają przy starcie zostaw tylko niezbędne wszystko co możesz wyłącz wraz z antywirusem chodzi o to żebyś miał czysty system bez zbędnych programów w danym czasie 

1 hour ago, Maly20107 said:

A może zrób tak przed włączeniem gry wyłącz wszystkie programy jakie możesz 

Mówię tu o programach które się uruchamiają przy starcie zostaw tylko niezbędne wszystko co możesz wyłącz wraz z antywirusem chodzi o to żebyś miał czysty system bez zbędnych programów w danym czasie 

Wyłączone wszystkie programy z zakładki Uruchamianie w menedżerze urządzeń, dodatkowo wyłączyłem antywirusa. Tak jak wcześniej udało się od razu po odpaleniu gry wejść do szybkiej rozgrywki. Wszystko było ok, następnie w menu modyfikacji broni po kilku minutach ten sam crash. Komputer się nie przegrzewa, to nie kwestia sprzętu na pewno. Dodam, że grę już odinstalowywałem i instalowałem ponownie. 

Ja myślałem, że to bardziej wina antywirusa, ale z tego co opowiadasz wynika, że jest to zdecydowanie coś innego. Pozostaje wezwać @Rozmo :) 

14 hours ago, Tortue69 said:

Wyłączone wszystkie programy z zakładki Uruchamianie w menedżerze urządzeń, dodatkowo wyłączyłem antywirusa. Tak jak wcześniej udało się od razu po odpaleniu gry wejść do szybkiej rozgrywki. Wszystko było ok, następnie w menu modyfikacji broni po kilku minutach ten sam crash. Komputer się nie przegrzewa, to nie kwestia sprzętu na pewno. Dodam, że grę już odinstalowywałem i instalowałem ponownie. 

Po przeanalizowaniu problemu , nie jest to nasza wina lecz EAC. z tej racji przekierowuje ciebie do ich supportu i tam proszę zgłosić problem https://www.easy.ac/en-us/support/ww3/contact/tech/

Zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...