Jump to content
Sign in to follow this  
rdY

Battle Royal

Recommended Posts

Czy będzie taki tryb jak w tytule ? Myślę ,że przyciągnęło by to dużo graczy. Jakie są pomysły na tryby gier ? 

Edited by rdY

Recon spoko spoko ale to klasyczne wydanie Batlle Royal ma największą liczbę graczy.

Rozumiem że jest jeszcze za wcześnie na dodawanie takiego tryby ale w przyszłości jak gra będzie już ukończona, przy tej ilości itemków którymi nawet teraz gra dysponuje 

Myślę że jest to obowiązkowy tryb 

1 duża mapa i batel pass składający się z kosmetyków już dostępnych w grze 

No i warto pomyśleć żeby ten tryb był za darmo myślę że sporo byście zarobili na batle pass-ach ta jak zrobiło to respown i epic 

no i już na start poszła by fama że jest to coś świeżego dla bardziej hardkorowego gracza.

• Like 1

17 godzin temu, dante napisał:

Myślę że jest to obowiązkowy tryb 

1 duża mapa i batel pass składający się z kosmetyków już dostępnych w grze 

No i warto pomyśleć żeby ten tryb był za darmo myślę że sporo byście zarobili na batle pass-ach ta jak zrobiło to respown i epic 

no i już na start poszła by fama że jest to coś świeżego dla bardziej hardkorowego gracza.

Stary, nie wiem na co ty jeszcze czekasz. Wysyłaj tu szybko swoje papiery: http://www.thefarm51.com/praca/

Papierów nie składałem ;D

Ale i tak uważam ten tryb za obowiązkowy.

Zdania nie zmienię.

Dnia 18.06.2019 o 15:38, Hourdeau napisał:

Stary, nie wiem na co ty jeszcze czekasz. Wysyłaj tu szybko swoje papiery: http://www.thefarm51.com/praca/

Widzę że dalej piszesz zbędne posty uprzykrzając się innym i nic nie wnosząc do tematu, rób tak dalej a widzę malowaną reputacje u ciebie.

Takich antyspołecznych forumowiczów jak ty to powinni banować moim zdaniem.

Edited by LEONARDINIO

1 hour ago, LEONARDINIO said:

Widzę że dalej piszesz zbędne posty uprzykrzając się innym i nic nie wnosząc do tematu, rób tak dalej a widzę malowaną reputacje u ciebie.

Takich antyspołecznych forumowiczów jak ty to powinni banować moim zdaniem.

Hourdeau Ci nie odpisze bo ma blokade na pisanie postów jeszcze przez jakiś czas, każdy dostaje to na co zasłużył, jeśli użytkownik wykorzysta limit ostrzeżeń to zostanie zbanowany.
Twój post również nic nie wnosi do tematu, jest przycisk "Raportuj" - Polecam na przyszłość.

Jako, że OP otrzymał odpowiedź, temat zamykam.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...