Jump to content
Sign in to follow this  
_Polski_Martin

Glitch na TDM

Recommended Posts

Proszę o naprawę glitcha na mapie TDM ponieważ czasami porostu nie da się grac barany tam wchodzą i psuja zabawę podrzucam screeny z miejsca gdzie sie tam wchodzi dodam jeszcze jeden blad który baaardzoo irytuje w grze a mianowicie metalowe kratki - plotki przez które nie da się zastrzelić nikogo widać je na screenach jakie pokazuje 

20181212143958_1.jpg

20181212144004_1.jpg

20181212144009_1.jpg

To nie jest glitch. Jest to jedne z miejsc do którego można się dostać. Będziemy obserwować hot zone z tego miejsca i myślę ze wtedy zapadnie decyzja czy zablokujemy dostep czy nie.

Wtrącę swoje zdanie, zablokujcie to przejście - wkur*** mnie i innych te barany to tam wchodzą i kampią, są słabo widoczni, ciężko ich zauważyć, łatwo mogą się schować i praktycznie terroryzują całą długość korytarza :/ 

Wystarczy zrobić takie samo przejście z drugiej strony i będzie gitara. Obecnie wejść można z jednej strony. Na drugim końcu są płoty przez, które nie da się zastrzelić wroga ani do niego wejść.

Chciałem poinformować ze ta miejscówka została przebudowana w 0.3 . A to już będziecie mogli zobaczyć w nadchodzącym PTE. 

• Like 1

1 hour ago, Rozmo said:

Chciałem poinformować ze ta miejscówka została przebudowana w 0.3 . A to już będziecie mogli zobaczyć w nadchodzącym PTE. 

No i pasuje. Czekamy z niecierpliwością :)

image.png

Jest otwarty dostęp z dwóch stron ;)  Jeszcze jakieś pytania zanim zamknę temat ?

• Like 1

Sign in to follow this  

• Create New...