Jump to content
Rozmo

Opinia o Aktualizacji 0.3

Recommended Posts

Aktualizacja jest OK. To kawał dobrej roboty  i widać, że i liczba grających wzrosła do ok. 700. Fajnie że jest już Berlin TDM (miał być w 0.4). Bez tego goła mapa Smoleńska dawałaby trochę niedosytu. Czy można liczyć na Moskwę TDM w 0.4?

Było trochę śmiechu, jak biegaliśmy na PTE duchami z ogryzkami broni, ale ludzie grali i powoli powstawały specjalne techniki walki w tych warunkach. Proponowałem nawet żeby zostawić taki tryb :)

Z mankamentów, które są u mnie, to po załadowaniu mapy i włączeniu się wyboru obrońca, czy atakujący mam 1-5 fps i myszka nie działa przez kilka długich, irytujących sekund. Może ktoś to potwierdzi, albo to tylko u mnie kwestia sprzętu.

Gra faktycznie przyspieszyła, liczba klatek u ok.70-80 oprócz chwilowego Smoleńska (z teksturami) gdzie miałem tylko 20. Ale zdarzają się także jakieś przyhaczenia mimo, że liczba się nie zmniejsza, głównie w korytarzach. Może to kwestia ładowania tekstur (kartę mam 8GB).

1 hour ago, BudgieSenior said:

Z mankamentów, które są u mnie, to po załadowaniu mapy i włączeniu się wyboru obrońca, czy atakujący mam 1-5 fps i myszka nie działa przez kilka długich, irytujących sekund. Może ktoś to potwierdzi, albo to tylko u mnie kwestia sprzętu.

Też tak mam i zawsze miałem ?

1 hour ago, BudgieSenior said:

Tak przy okazji, to może zrezygnować z tego ekranu wyboru [obrońca, atakujący], skoro i tak można to potem zmienić na następnym ekranie. Zauważyłem też, że przestała działać możliwość gry z ta samą ekipą, na tej samej mapie. Trwa odliczanie do zera, potem znów coś od 50 sek. do zera i potem powrót do Mapy świata. To chyba powinno trochę szybciej rozpoczynać ponownie mecz.

Dodatkowo, dla tych co nie wiedzą po co to odliczanie i że jest możliwość kontynuowania gry bez wychodzenia do mapy, przydałaby się informacja trochę inaczej brzmiąca [ POWRÓT DO WAR MAP] [ CZEKAJ NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO MECZU: 20s.]

jak dla mnie 03 jest nie grywalna, co chwila crash a teraz doszedl problem z ustawieniami obrazu

Gra po aktualizacji 0.3 ma więcej błędów jak miała, respienie się pod mapą kilka razy na rozgrywkę wcześniej to nie występowało, pojazdy jak fruwały tak fruwają albo się przewracają, wydajność gry spadła. Fajnie że w końcu jest ograniczenie co do osprzętu (waga) ale nie działa to zawsze jak trzeba, tłumik dźwięku miałem na lufie zmieniając na coś lżejszego pokazywało mi że za ciężkie, no i powinniście się wstydzić wypuszczając mapę na tym etapie wykończenia, Smoleńsk to jakiś żart w stronę graczy chyba. 

Jak dla mnie dalsze grzebanie w ilościach pocisków jakie zabijają pcha tą grę w stronę upadku. Pierwotne ustawienia gry, porównując z BFem były czymś pomiedzy trybem hardcore a zwykłym. Obecnie gra zaczyna zbliżać się do standardowych innych fps ów, czyli właduj magazynek by mnie zabić.  Niestety po aktualizacji pojawiło sie sporo Crashów gry. Reszta poszła w dobrym kierunku. To co  bym może jeszcze zmienił to kasa za zakup ulepszeń. Zdecydowanie bym podniósł cenę dodatków. Mam 300h przegranych i nie ma już co z kasą robić. 

On 12/22/2018 at 1:48 AM, Rozmo said:

Witajcie,

Tutaj możecie podzielić się swoja opinia na temat nowej aktualizacji 0.3,

Więcej informacji o aktualizacji znajdziecie w tym temacie: Grudniowa aktualizacja 0.3

Dodatkowe linki: Grudniowa aktualizacja 0.3.1

Pozdrawiam,

World War 3 Team.

Witam i doszedłem do wniosku że muszę się porzalic na ostatnią aktualizację grudniową, pierwsze to zapewne dużo osób tak ma że wywala z gry i to wiele razy a wczoraj to masakra bo próbowałem zagrać może 20 razy i tak próbujemy że znajomymi pograć a tu po 5 minutach bumm i wywala, dwa odczucia broni zwłaszcza w msbs zostało popsute i dlaczego ma taki rozrzut?bo mniejsze ma beryl i powinno być mniejsze jak poprzednio, UKM ciągły ogień i za stabilny powinno być jak wcześniej,trzy dźwięk z broni ten sam jedynie różni się UKM powinno być jak wcześniej dało się odróżnić, cztery pozycjonowanie bez nadzieja nie działa kroki bez nadzieja i jak pada na berlinie słychać tylko deszcz i dźwięk ogólny jak bym miał głowę w wiadrze i przebiegnie przez kontenery nie zmienia się dźwięk tak jest podobnie jak wchodzi się do budynku,nie wiem jakie było zamierzenia w tych zmianach ale kurczę poszło jak dla mnie i paru znajomych w złą stronę.

No cóż, jestem wielkim fanem gry od samego początku. Niestety po ostatniej aktualizacji ilość wyplutych pestek by zabić przeciwnika znacznie wzrosła w porównaniu z poprzednim patchem. Nie wiem czy to wina serwów czy jest jakaś inna przyczyna ale teraz gra się o wiele gorzej. Mam też wrażenie, że mam mikro przycięcia mimo, że gra chodzi bardzo płynnie.  

Też mam wrażenie, że 5,56mm muszę władować 3/4 magazynka co jest non sensem.

Nawet ze SCAR-H trzeba wpieprzyć ponad 6 pocisków, dziwne to trochę.

Ilość magazynków/amunicji nadal nie jest ustabilizowana, co to jest, że biorę SIGa z magiem 30 - a mam na starcie mniej niż 30 pestek np. 8 ?!

No przecież to jest krótkie 9mm powinienem mieć co najmniej 3 albo 4 pełne magazynki do PMa.

Nadal nie działają CONFIGI w klasach w customizacji broni...

Generalnie u mnie płynność grania wzrosła, ale i wzrosła drastycznie liczba crashy.

Edited by [uNSq]makivara

ta rewelacja wlasnie odpalilem polaczylo mnie jak przeciwny team mial 4500 pkt ,zanim sie zorientowalem gdzie moi  a gdzie przeciwnik zalatwili mnie 2 x  ja jednego tez zalatwilem pozniej wpadlem w dziure w mapie na b2 berlin czyli juz po mnie bylo 3x i skonczyl sie mecz a na nastepnej mapie polaczy lo mnie i mialem crash :D odpalilem 20 sec i crash :D

Edited by zeb75

Witam graczy. Ok. Miesiąca nie grałem. Wróciłem do WW3 i kurde te zabijanie to jakaś porażka od początku było o wiele lepiej ale nie o tym. Czy ktoś miał taki problem że naparza do gościa a on wogóle nie dostaje nie ma hitspointów miałem tak dwa razy wywaliłem cały magazynek o kolo nie dostał ani razu. Nie wiem czy jest to cheat czy błąd gry. Oczywiście te zabijanie to teraz jakaś porażka. Mapa Smoleńsk to pomyłka po co takie coś nie wiem, nie gram na niej. Co dalej, TDM mógłby być dłuższy tak na 100 killów a tak to chwilę się pogra i przerwa i tak w koło. Za szybko. Ogólnie gra mi się podoba.

10 hours ago, strike_eagle said:

naparza do gościa a on wogóle nie dostaje nie ma hitspointów miałem tak dwa razy wywaliłem cały magazynek o kolo nie dostał ani razu

Też tak miałem niejednokrotnie ale to od razu po wejściu ostatniego patcha. Teraz tego nie zauważyłem. Może to wina lagu serwera. Mapa Smoleńsk to prototyp a sama gra to EA tak więc rzeczy dane graczą do wyprubowania są zawsze na +. Gdyby zwiększyć ilośc killi w TDM-ie do 100 to jak sobie wyobrażasz mecz składający się z konieczności zabicia 500 wrogów? Nawet teraz jak się trafi mecz z 5 rundami to wydaje się, że się wlecze. Wszystko i tak zależy od poziomu graczy, którzy grają.

W BF3 czy w Bf4 były serwery gdzie gralo się o wiele więcej i dłużej na TDM. Ponadto nie zawsze jest 5 meczy. 

Edited by strike_eagle

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...