Jump to content
[PSS] BLADY

Trochę łez i goryczy

Recommended Posts

Przed wprowadzeniem patcha 0.3 grałem codziennie w WW3 bez jakiś poważniejszych błędów. Wywalało mnie raz w tygodniu a wpadałem pod mapę z 2 razy na miesiąc.

Obecnie...

1. co druga gra to crash a to podczas przejmowania a to podczas wymiany ognia nie ma reguły

2. ładuje się do gry z 1 magazynkiem i 11 nabojami przez co branie czegokolwiek innego niż "Ammo pack" nie ma sensu

3. gdy włączam UAV strzałka na mapie jest przesunięta w prawo i strasznie to dezorientuje gdzie jest przeciwnik

4. proponuję też dodać opcje do przycisku "Szybkie dołączenie" opcje ODZNACZANIA map na których nie chcesz wylądować bo obecnie na Smoleńsku nie chce grać a co chwile mnie tam wrzuca (tak wiem że community jeszcze nie jest tak duże żeby wybrzydzać)

Bardzo się cieszę że pracujecie nad grą bo szybciej się ładuje i ogólnie dużo małych lecz istotnych ulepszeń/poprawek wprowadziliście ale obecnie odechciewa się grać. Słaby ze mnie komputerowiec ale może zróbcie mały patch z kilkoma głównymi poprawkami tak żeby gra była grywalna bo te crashe i mnie i kolegów z klanu strasznie zniechęcają do odpalania WW3 a kosmetykę czy ułatwienia dla gracza wprowadźcie później. 

Pozdrawiam

Dziękuję

• Like 2
  • Thanks 1

Witam!

Podpinam się pod prośbę kolegi. Obecnie crasha mam w każdej grze. Po prostu odechciewa się gania, bo 30 minut wysiłku idzie na marne kiedy pod koniec gry nagle wywala. Mimo wszystko zadbajcie o podstawy i mocne fundamenty gry. Wprowadzanie  dodatkowego contentu bez wcześniejszego poradzenia sobie z bugami wprowadza ich jeszcze więcej. Osobiście nie rozumiem wrzucania Smoleńska w takiej formie na główny serwer. Rozumiemy że chcecie dotrzymać słowa odnośnie daty updat'ów czy dodatkowych rzeczy w grze, lecz gracze wolą poczekać i dostać porządnie zrobiony patch niż bubla, który mamy obecnie. Trzymam kciuki i życzę powodzenia. 

• Like 2

Trochę to smutne ale kolega z klanu ma racje strzelacie sobie w kolano i to z RPG , wiemy święta ale powodujecie to ze max zagram 1 mecz z kolegami i tyle  45 min to modły żeby nie wyjebalo z gry sory panowie ale do następnego KONKRETNEGO HOTFIXA to gry nie tykam. Battlefield 5 jest zjebany ale da się w niego jakoś grać .

PS: MIŁYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT Z POZDROWIENIAMI OD KLANU [PSS] POLSKIE SIŁY SPECJALNE ?

• Like 3

Witam, ten sam problem co koledzy powyżej za dużo pograć nie można bo wywala z gry a irytowanie się nic nie daje ;( Proszę o szybki Hotfix.

• Like 2

To samo co u kolegów wyżej + w jednej ze snajperek respisz się bez amo, którego dodatkowo nie można uzupełniać z amopaków. Jeszcze jeden taki "cudowny" update i będziecie sobie sami grali w tą grę.

• Like 1

2 hours ago, Macros said:

Witam u mnie to samo po patchu 0.3.1

4 raz uruchamiam gre i crash brawo. Sa swieta wiec spedzcie je z rodzina a nie nad gra ktora nie dziala tak jak powinna

u mnie crash na 5/5 taki problem mialem moze raz w tygodniu a tu nagle upss jeden za drugim,nie wiem jak inni ale dzwieg gorszy niz wczesniej i na dodatek slysze jak bym mial dzwiek z wiadra i bez ukieronkowaniu strzalow lub zblizajacego sie pojazdu,dla mnie dzwiek wczesniej byl lepiej,na berlinie B2 resp i odrazu zapadanie sie pod ziemie,a i wesolych swiat

Edited by koszalek
  • Like 1

Też się podepnę mam non stop crashe nie jestem w stanie skończyć jednej rozgrywki bo wywala cały czas aż się odechciewa grac.

Edited by lolomido

Cześć.

Aut do Windows'a :

Mój ID :

ID: 3421056

UE4Minidump :

Komputer :

Karta graficzna: GeForce GTX 1050 Ti Procesor: AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor

Pamięć: 8 GB RAM (użyteczne 7.95 GB RAM)

Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz

System operacyjny: Microsoft Windows 10 Home

Witam wszystkich razem i z osobna .

Dziękuję za zgloszenie , co do crash'ów to już napisaliśmy w Grudniowej Aktualizacji 0.3.2 ze skupimy się na ich wyeliminowaniu. Co do odradzaniu się z mała ilością naboi - jest to znane i chcemy naprawić to jak najszybciej. Przepraszamy za kłopoty.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...