Jump to content
lil autism

crash po dołączeniu do jakiegokolwiek warzone

Recommended Posts

OPIS BLEDU: po dołączeniu do jakiegokolwiek warzone przy wyborze obrońcy lub atakującego mam przez jakiś czas 1 fps,później jak uda mi się wybrać role to albo od razu wyskakuje mi crash,albo uda mi się normalnie zrespić,lecz są rwania obrazu przez jakiś czas i po kilkunastu sekundach wyskakuje crash,raz miałem tylko taki przypadek że udało mi się chwile pograć na warszawie,ale i tak wyskoczył crash,team deathmatch mogę normalnie,swobodnie grać,

GAME BUILD ID:3428619

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU:wystarczy wejść na jakikolwiek warzone,wybrać role,i poczekać kilkanaście sekund aż wystąpi crash

SPECYFIKACJE SPRZĘTU:

CRASH LOG:[CrashReportClient]
bHideLogFilesOption=false
bIsAllowedToCloseWithoutSending=true
CrashConfigPurgeDays=2
974668490_crashww3.thumb.png.82c7403995ab787fbe9346c5896e59aa.png

UE4Minidump-51771.dmp

Na stan obecny jest duży wysyp crash'y, za co z góry przepraszamy. Jest to spowodowane paroma czynnikami po najnowszej aktualizacji. Ekipa pracuje nad naprawa i poprawa stabilności gry. Najważniejsze żeby raporty były zgłaszane gdyż one przyspieszają wykrycie danego błędu.

1 hour ago, mrocznydrwal said:

Miałem to samo, ustąpiło po weryfikacji plików.

Potwierdzam - u mnie również po weryfikacji plików nie występuje crash i gram już kilka dni.

Witam a ja niestety nie moge pograc  weryfikacja plikow zrobiona a po probie dolaczenia  do rozgrywki zawiecha i gra ponownie sie uruchamia lub wrzuca mnie na mape i po 10 sekundach  wywala wczoraj zagralem przed praca i bylo wszystko ok .Procek i 5 6500,8 gb ram, grafa rx480 ,win 10 64 bit ,gram tylko warzone jednego dnia gra sie bez problemu a innego  wcale

Edited by Macros

1 minute ago, Macros said:

Witam a ja niestety nie moge pograc  weryfikacja plikow zrobiona a po probie dolaczenia  do rozgrywki zawiecha i gra ponownie sie uruchamia lub wrzuca mnie na mape i po 10 sekundach  wywala wczoraj zagralem przed praca i bylo wszystko ok

Możesz podać specyfikację swojego komputera CPU, GPU i ilości RAM? Crashe zdarzają się częściej na warzonie czy na TDM-ie?

po 2 krotnym sprawdzeniu plikow jakos udalo sie pograc wiec probowac do skutku

Cześć.

Już mam dość 30 raz wywala do Windows'a .

Opis:

Po dołączeniu do Berlina i przemieszczaniu się z B2 do B1 crash .

Nawet po sprawdzaniu spójności plików po minucie crash . W pewnym momącie pomyślałem, że nie będę sprawdzał plików po aucie z gry . I co dziwne grało się o wiele dłużej , ale i tak kończyło się crash'em .

[CrashReportClient]
bHideLogFilesOption=false
bIsAllowedToCloseWithoutSending=true
CrashConfigPurgeDays=2

UE4Minidump-51771.dmp

ID : 3428619

Komp :

Karta graficzna: GeForce GTX 1050 Ti

Procesor: AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor

Pamięć: 8 GB RAM 

Pozdro.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...