Jump to content
Sign in to follow this  
[uNSq]makivara

bugi znane i mniej znane

Recommended Posts

Posted (edited)

OPIS BLEDU: respawn warzone B2 dziurawa siatka - zapadanie się pod mapę,    blokująca mardera tekstura kręgów betonowych na moskwie (zjazd trwał dobre kilka minut),  blokująca piechotę tekstura na smoleńsku, Leopard z wąską wieżą - widok z kamery pasażera, oraz  jakiś problem z ??? wyciekiem tekstur z VRAMu ??? 4GB w GTX970 nie starczają (miałem ten błąd kilkukrotnie) - możliwe, że gra nie czyści wcześniej używanego VRAMu i nie alokuje go w całości pod WW3 ???

GAME BUILD ID: 3428619

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU: j.w.

SPECYFIKACJE SPRZĘTU: i5 6600K @4.2GHz, 16GB DDR4, SSD, GTX970 @FHD 120Hz, W10 PRO up to date

CRASH LOG: rekord 7 crashy jeden za drugim mimo weryfikacji plików - jakiś zły dzień miały serwery... bo na pustych nie kraszowało, tylko na tych gdzie trwała rozrywka.

Czasem crash był związany z silnikiem UE4  (tak mówi wujek G - ten sam komunikat w innych produkcjach na UE4 się zdarzał), ale nie mam screena DUMPy poleciały poprzez aplikację.

Mega irytujące jest dołączanie do serwerów gdzie kończy się rozrywka, zróbcie jakiś warunek że max do 3500 ticketów po jednej ze stron / 4 minut do końca na warzone, czy też na TDM by na ostatnią rudnę nie dołączało. Dziś 3 razy trafiłem na serwer i zdążyłem się tylko zrespić i koniec mapy. Błagam ogarnijcie literówki w angielskich nazwach stopni wojskowych - razi w oczy ale to pierdoła - załatanie tego zajmie 2 minuty (poza tym - dobrze by było je też zlokalizować).  Tak samo mega irytujące jest respienie np. z SIGiem i w środku 8 pestek z magazynku 30 nabojowym... albo inna broń 5,56 z założonym bębnowym magazynkiem 50 nabojowym a łącznie mam np. 61... gdzie tu sens gdzie logika. Nie wyobrażam sobie by do każdej z broni nie było co najmniej 2-4 magazynków w zależności od typu i kalibru.  PM jak i pistolety 4 magazynki minimum. Karabiny 3 magazynki jak nic, ciężki KM można ograniczyć ale no już bez jaj z ilością 9mm i 5,56mm.

312314.jpg

415417.jpg

1111111.jpg

1231311.jpg

1231312.jpg

buahahaha.jpg

Edited by [uNSq]makivara

Posted (edited)

No Ty nie, ale F51 da radę, zdolni ludzie.

Rożne dumpy z ostatnich dni.

UE4Minidump-51771.dmp

UE4Minidump-51771(1).dmp

UE4Minidump-51771(2).dmp

UE4Minidump-51771(3).dmp

UE4Minidump-51771(4).dmp

UE4Minidump-51771(5).dmp

Jak to jest że respie się na Moskwie małej      z SCAR-H  i mam tylko 20 pestek i co więcej nie mogę nic z ammo packa podnieść, po czym respie się z BERYLEM  i mam 120 pestek....

masakra jakaś

Edited by [uNSq]makivara

Dziękuję za wysłanie do nas zgłoszenia, prześle twój post do QA żeby mogli zlokalizować główny powód wystąpienia problemów. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...