Jump to content
Sign in to follow this  
michaelpol90

realizm Smoleńska

Recommended Posts

Mam pytanko, czy Smoleńsk jest realistyczną mapą jak np. Warszawa albo Berlin ? 

Czy całkowicie fikcyjną jak mapy w innych shooterach ? 

• Like 1

Smoleńsk jest bazowany na realistycznym obszarze, który jest bardzo znaczący geopolitycznie i strategicznie w konfliktach między Europą środkową i wschodnią. O ile ukształtowanie terenu i ogólny feeling są odwzorowane jak najbardziej realnie, tyle rozmieszczenie budynków, ich ilość i wielkość może nieznacznie różnić się od stanu rzeczywistego aby przystosować teren dla przyjemniejszej rozgrywki.

• Like 1

Nie wiem czy Pan mnie zrozumiał albo ja Pana :)

"bazowany na realistycznym obszarze" - wiem, że jest takie miasto i ma strategiczne znaczenie, wasz CEO to mówił w jakimś wywiadzie. Tylko czy wzniesienia, dołki na mapie , rowy itp znajdują się w realu - czy teren był skanowany metodą fotogrametri czy jakiej tam użyliście do skanowania map ? Robiłem filmiki porównujące warszawe, berlin i moskwę do rzeczywistości i przyszłościowo myślę nad smoleńskiem (gdy już będzie skończony) ale czy znajdę ten tern na google maps ? Wiecie jakie są współrzędne tej mapy w realistycznym świecie ? 

• Like 2