Jump to content
Sign in to follow this  
Kocich123

0:4

Recommended Posts

Nie siedzimy w biurze z założonymi rękami :). Praca wre, jeden patch już poleciał na PTE, czyli mamy 2 miesiące na 2 kolejne patche :).

2 hours ago, Ryuzaki said:

Nie siedzimy w biurze z założonymi rękami :). Praca wre, jeden patch już poleciał na PTE, czyli mamy 2 miesiące na 2 kolejne patche :).

Na PTE poleciał 0.3.6, nie 0.4. Wciąż macie 2 miesiące na 3 patche. Pytanie o 0.4 pewnie stąd że 0.3 wyszedł ponad miesiąc temu a z kalendarza wynika że zimowe updaty powinny wychodzić mniej więcej co miesiąc. Pozdro dla farmerów 51

1 hour ago, TznSiekiera said:

Na PTE poleciał 0.3.6, nie 0.4. Wciąż macie 2 miesiące na 3 patche. Pytanie o 0.4 pewnie stąd że 0.3 wyszedł ponad miesiąc temu a z kalendarza wynika że zimowe updaty powinny wychodzić mniej więcej co miesiąc. Pozdro dla farmerów 51

Dokładnie jeszcze trzy patche.

4 hours ago, Ryuzaki said:

Nawet przez moment nie pomyślałem o tym, sam programuje więc wiem jak ciężkie są projekty tym bardziej tak zaawansowane. Osobiście twierdzę, że bardzo dobrze pracujecie :o 

On 1/21/2019 at 10:57 AM, TznSiekiera said:

Jeżeli będą jakiekolwiek obsuwy, to na pewno o tym poinformujemy. Na razie nie przewidujemy opóźniej i wszystko powinno prędzej czy później trafić do gry. Czy to przechodząc z 0.4 do 0.5, czy z 0.3.7 do 0.5.2

• Like 1

3 hours ago, zeb75 said:

juz nie dodawajcie tych patchow bo jest gorzej niz bylo

Nie panikuj !! Czasem do celu prowadzi kręta droga naucz się tego a będziesz osiągał sukcesy !!

Gdyby wszystko było łatwo to wszyscy by mieli wszystko 

nie panikuje ale po miesiacu przerwy mialem nadzieje ze cos sie ruszylo a tu jest jeszcze gorzej

ja rozumiem wszystko ale zeby gra sie nie uruchamiala?nic trzeba znowu bedzie ja odpalic dopiero za miesiac o ile sie da :)

Edited by zeb75

2 hours ago, zeb75 said:

nie panikuje ale po miesiacu przerwy mialem nadzieje ze cos sie ruszylo a tu jest jeszcze gorzej

ja rozumiem wszystko ale zeby gra sie nie uruchamiala?nic trzeba znowu bedzie ja odpalic dopiero za miesiac o ile sie da :)

to dziwne co piszesz. Nigdy nie miałem takich problemów za wyjątkiem problemó z antywirusem. U mnie jak chciałem włączyć grę lub byłem w trakcie gry a Kaspersky zaczynał skanować to albo gra się nie uruchamiała albo wywalało grę.

4 hours ago, zeb75 said:

niedługo ma być patch z wersji 0.3 który ustabilizuje grę tak jak przed 0.3 :) poczekaj kilka dni i wbijaj na serwery :D

to jest dla mnie tez bardzo dziwne bo zazwyczaj patche powinny poprawiac gre a tu jest odwrotnie ,nie chcialem tego ale niestety musialem kupic bf5 zeby w cos pograc a tak liczylem na polakow :/

No fakt z tego co czytam to ludzie mają ogromne problemy a to dziwne bo ja od początku mam mało a brat ma identyczny komputer jak ja i on od początku ma dużo problemów 

Jedyne co mi się nasuwa na myśl to problemy są po stronie klienta gry bo dlaczego na jednym kompie działa w miarę dobrze a na drugim kompie co ma wszystkie w 100% te same części i ma problemy ??

On 1/24/2019 at 8:58 PM, Maly20107 said:

No fakt z tego co czytam to ludzie mają ogromne problemy a to dziwne bo ja od początku mam mało a brat ma identyczny komputer jak ja i on od początku ma dużo problemów 

Jedyne co mi się nasuwa na myśl to problemy są po stronie klienta gry bo dlaczego na jednym kompie działa w miarę dobrze a na drugim kompie co ma wszystkie w 100% te same części i ma problemy ??

To jest trochę bardziej skomplikowane, nawet jak masz takie same parametry to i tak pewnie masz kostki RAM innej firmy, które mają inną częstotliwość (bo podając ram podaje się tylko ile GB ale szybkość i architektury się się podaje mimo, ze istnieje i się różni). Praktycznie każdy komputer to inna częstotliwość. W przypadku konsol tak nie ma :)

1 hour ago, michaelpol90 said:

To jest trochę bardziej skomplikowane, nawet jak masz takie same parametry to i tak pewnie masz kostki RAM innej firmy, które mają inną częstotliwość (bo podając ram podaje się tylko ile GB ale szybkość i architektury się się podaje mimo, ze istnieje i się różni). Praktycznie każdy komputer to inna częstotliwość. W przypadku konsol tak nie ma :)

No nie ram ten sam i karta cpu płyta główna :) 

Corsair Vengeance LED 16 GB (2 x 8 GB) DDR4 3200 MHz C16 XMP 2.0 

CPU 8700K

Karta graficzna 1080ti msi trio 11GB 

płyta główna MSI Z370-A PRO

I takie zestawy są w jednym i drugim kompie a jeden ma więcej problemów drugi mniej :) 

Czary mary :) ha ha

7 hours ago, Maly20107 said:

No nie ram ten sam i karta cpu płyta główna :) 

Corsair Vengeance LED 16 GB (2 x 8 GB) DDR4 3200 MHz C16 XMP 2.0 

CPU 8700K

Karta graficzna 1080ti msi trio 11GB 

płyta główna MSI Z370-A PRO

I takie zestawy są w jednym i drugim kompie a jeden ma więcej problemów drugi mniej :) 

Czary mary :) ha ha

Wszystko to samo ? Nawet firma ? Jest jeszcze kwestia dysku twardego i procesora, kwestia sterowników oraz całego oprogramowania (antywirusy, office itd.) - każdy komputer to pudełko o innej zawartości, nie to co konsole ale aby nie było to coś tam wiem o tym ale ekspertem nie jestem więc nie bierz tego na 100% :)

10 hours ago, michaelpol90 said:

Wszystko to samo ? Nawet firma ? Jest jeszcze kwestia dysku twardego i procesora, kwestia sterowników oraz całego oprogramowania (antywirusy, office itd.) - każdy komputer to pudełko o innej zawartości, nie to co konsole ale aby nie było to coś tam wiem o tym ale ekspertem nie jestem więc nie bierz tego na 100% :)

Tak nawet firma i antivirus i sterowniki ściągałem najnowsze i potem windows ten sam dysk twardy ten sam :)

4 minutes ago, michaelpol90 said:

A mi się zdaje, ze coś macie innego co akurat wpływa na inną stabilność gry ale tego to już nie udowodnię :)

Może gdzieś coś jest ale gdzie ?? tego nie wiem ?? Wiem jedno że nie ma innych programów niż na moim nawet bios aktualizowałem 

Ale ten trugi komp miał  od początku jakiś problem z WW3 na początku to wywalało do niebieskiego ekranu tylko przy WW3 inne gry bez problemu

Po pewnym czasie ten problem znikną ale zostały normalne błędzy gdzie wywalało do pulpitu i to z czasem się zmniejszyło ale nadal wstępują 

Kiedyś miał 8 na 10  to był crash teraz jest troche lepiej a u mni tyle crashy nima 

31 minutes ago, Maly20107 said:

Może gdzieś coś jest ale gdzie ?? tego nie wiem ?? Wiem jedno że nie ma innych programów niż na moim nawet bios aktualizowałem 

Ale ten trugi komp miał  od początku jakiś problem z WW3 na początku to wywalało do niebieskiego ekranu tylko przy WW3 inne gry bez problemu

Po pewnym czasie ten problem znikną ale zostały normalne błędzy gdzie wywalało do pulpitu i to z czasem się zmniejszyło ale nadal wstępują 

Kiedyś miał 8 na 10  to był crash teraz jest troche lepiej a u mni tyle crashy nima  

Sprawdź, pamięci. memtestem 86+. Zapisz ustawienia bios ( z prawej strony w trybie advanced F7 )  to zapisz i przywróć do domyślnych.  Zmień ustawienie: u góry włącz XMP a w  Advanced ->Windows OS Configuration->i zmień  na Windows 10 WHQL Support [Enabled] i MSI Fast Boot [Enabled]. W systemie zainstaluj Fast boot.