Jump to content
Sign in to follow this  
michaelpol90

Sugestie

Recommended Posts

sorry , że po polsku ale nie chce mi się główkować. To są tylko moje sugestie ?

1.

DESCRIPTION OF BUG (required: if the possible provide screenshots or video): Responsywnośc interfejsów, siatka "grid"  jest źle zaimplementowana, niektóre elementy nachodzą na siebie, jednak akich błędów jest więcej więc pewnie zdajecie sobie z tego sprawę :)

GAME BUILD ID (required: please go to the game's properties on Steam and find it under the local files tab at the bottom):342 8619

STEPS TO REPRODUCE (required): wejść w przeglądarkę serwerów (rozdzieldczość full HD)

SYSTEM SPECIFICATIONS (required for crash or performance issues):

CRASH LOG (if any):

2. SUGESTIA

DESCRIPTION OF BUG (required: if the possible provide screenshots or video): Aktualnie jak nie zaznaczę jakiejkolwiek mapy jak na screnie nr 2 to nie znajdzie mi jakiegokolwiek serwera (ponieważ nie zaznaczyłem jakiejkolwiek mapy) - jednak w większości interfejsów polega to na tym, że jak nie zaznaczę jakiejkolwiek mapy to oznacza, ze po prostu nie chcę używać w filtrze szukania po mapach tylko po innych współczynnikach (np. tryb gry) - a więc jak nie zaznaczę jakiejkolwiek mapy to wyszuka mi dla wszystkich map, jak zaznaczę np. berlin to wyszuka mi tylko dla berlina, jak zaznaczę wszystkie mapy to wyszuka mi dla wszystkich - tak samo jak bym nie zaznaczył nic w kategorii mapy :) 

GAME BUILD ID (required: please go to the game's properties on Steam and find it under the local files tab at the bottom):342 8619

STEPS TO REPRODUCE (required): wejść w przeglądarkę serwerów 

SYSTEM SPECIFICATIONS (required for crash or performance issues):

CRASH LOG (if any):

1.png

2 — kopia.png

Jeszcze diw sugestię :)

1. Dodać czarne tło pod okno PRZEGLĄDARKA SERWERÓW - gdyż czasami coś prześwituje i czcionka jest nieczytelna, tak jak na screnie nr 1.

2. Fajnie gdyby dodać kolumnę z informacją o aktualnym wyniku dzięki czemu będę mógł zapobiec wejściu na rundę gdzie rozgrywka dobiega końca :)

Sign in to follow this  

• Create New...