Jump to content
Sign in to follow this  
ZwierzaK

crosshair

Recommended Posts

Przydały by się inne celowniki, nie jest to fair w stosunku do innych graczy gdy ktoś ma opcję ustawienia sobie celownika w monitorze a reszta gra na kropce wielkości pixela.

Masz rację, mi też to nie przeszkadza ale jak to się ma w stosunku do ludzi którzy mają wbudowane celowniki w monitor ( dla mnie to coś jak chaet ), chodziło mi bardziej o wyrównanie szans. Można by zmotywować, nie używanie innych celowników, zmniejszeniem punktów.

20 hours ago, ZwierzaK said:

Przydały by się inne celowniki, nie jest to fair w stosunku do innych graczy gdy ktoś ma opcję ustawienia sobie celownika w monitorze a reszta gra na kropce wielkości pixela.

Zacznij korzystać z celowników optycznych, proste.

1 hour ago, ZwierzaK said:

Można by zmotywować, nie używanie innych celowników, zmniejszeniem punktów.

Głupszego pomysłu tu dawno nie widziałem.

Hourdeau i Maly20107 widzę że nie rozumiecie mojej uwagi co do celownika. Mi brak celownika nie przeszkadza i rozumiem założenie Dev jeżeli chodzi o strzelanie z biodra. Jak najbardziej jest to słuszne. Natomiast po raz kolejny napiszę monitory teraz wyposażone są w możliwość włączenia sobie celownika. Żaden anticheat tego nie wykryje (w przeciwieństwie do softu np. Bloody od A4-tech). Więc jedni strzelając z biodra mają tylko kropkę wielkości piksela a inni z droższymi monitorami wielki krzyż, kółko czy co tam sobie wymyślą. Chodziło tylko wyrównanie szans.

On 1/19/2019 at 8:24 PM, Hourdeau said:

Zacznij korzystać z celowników optycznych, proste. 

Poważnie ?

• Like 1

17 hours ago, ZwierzaK said:

Poważnie ?

Tak, poważnie. Oduczysz się przynajmniej strzelania z biodra i skończysz płakać, że ktoś inny ma lepszy/droższy monitor niż ty.

1 hour ago, Hourdeau said:

Tak, poważnie. Oduczysz się przynajmniej strzelania z biodra i skończysz płakać, że ktoś inny ma lepszy/droższy monitor niż ty.

Nie muszę się oduczać, powtórzę, mi celownik nie przeszkadza. Rzadko strzelam z biodra, zbyt duży rozrzut.  Nie płaczę z powodu monitorów innych ludzi. Monitory z wbudowanym celownikiem są już po 600 PLN. BTW mój monitor jest droższy niż twój.

8 hours ago, ZwierzaK said:

BTW mój monitor jest droższy niż twój.

xDD

• Like 1

A tonie słyszałem o takich monitorach jeśli to prawda to twój pomysł ma racje bytu

12 hours ago, Maly20107 said:

A tonie słyszałem o takich monitorach jeśli to prawda to twój pomysł ma racje bytu

Żeby jeszcze tylko chodziło o włączenie sobie kropki przez oprogramowanie monitora to pikuś. Ale opcje jakie już teraz są implementowane to już powoli robią się legalne czity. Dla przykładu AORUS AD27QD i jego "magiczne funkcje":

• Aim Stabilizer - redukuje rozmycie ruchu i pozwala graczom zachować niezwykłą czystość w grze, zapewniając płynniejsze wrażenia. (sic!)
  • Black Equalizer - zwiększa widoczność ciemnej sceny bez prześwietlenia jasnego obszaru. (sam mam w swoim monitorze i uwierz robi robotę tym bardziej przy matrycy TN)
  • Gameassist - daje możliwość tworzenia kilku niestandardowych celowników i asystowania na polu bitwy. (sami sobie możemy tworzyć celowniki (sic!)
  • Like 1

10 hours ago, DareQQ said:

sic!

Chyba nie do końca rozumiesz znaczenie tego słowa.

Aim Stabilizer - redukuje rozmycie ruchu i pozwala graczom zachować niezwykłą czystość w grze, zapewniając płynniejsze wrażenia. (sic!)

To może zbanujmy graczy korzystających z monitorów 120/144Hz bo przecież mają przewagę nad biedakami grającymi na 30fps z monitorem 60Hz?

Black Equalizer - zwiększa widoczność ciemnej sceny bez prześwietlenia jasnego obszaru. (sam mam w swoim monitorze i uwierz robi robotę tym bardziej przy matrycy TN)

Do tego nie trzeba specjalnego monitora, a nawet korzystanie z software'owej zmiany gammy dopuszcza wiele gier. 

Gameassist - daje możliwość tworzenia kilku niestandardowych celowników i asystowania na polu bitwy. (sami sobie możemy tworzyć celowniki (sic!)

I jaka w tym faktyczna przewaga? Naprawdę liczysz, że facet z pomarańczowo-czerwonym celownikiem stylizowanym na klasyku z Quake 3 będzie biegał i każdego karał strzałem z biodra?
Poważnie?

1 hour ago, Hourdeau said:

Chyba nie do końca rozumiesz znaczenie tego słowa.

To może zbanujmy graczy korzystających z monitorów 120/144Hz bo przecież mają przewagę nad biedakami grającymi na 30fps z monitorem 60Hz?

Do tego nie trzeba specjalnego monitora, a nawet korzystanie z software'owej zmiany gammy dopuszcza wiele gier. 

I jaka w tym faktyczna przewaga? Naprawdę liczysz, że facet z pomarańczowo-czerwonym celownikiem stylizowanym na klasyku z Quake 3 będzie biegał i każdego karał strzałem z biodra?
Poważnie?

Nie będę z tobą dyskutował.

• Like 2

34 minutes ago, DareQQ said:

Nie będę z tobą dyskutował.

I będziesz tak tym spamował na forum? Myślisz, że mnie to ruszy? Typek, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem nie będzie odpowiadał na moje posty? AŁĆ!

• Like 1
  • Haha 1

On 1/23/2019 at 12:27 AM, Hourdeau said:

I będziesz tak tym spamował na forum? Myślisz, że mnie to ruszy? Typek, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem nie będzie odpowiadał na moje posty? AŁĆ!

Kolego, czytam i czytam te Twoje komentarze i nic konstruktywnego z nich nie wynika. Sam hejt i krytyka. Masz swoje pomysły? To je zaprezentuj a nie rzucasz się do szyi każdemu kto ma odmienne zdanie od Ciebie. Każdy ma prawo do własnego zdania i dobrze, jednak Ty nie masz prawa do chamskich ataków na ludzi bo Ci sie merytoryczne argumenty skończyły. Żenada 

• Like 1
  • Thanks 1

Hourdeau, moim zdaniem brakuje ci ogłady i kultury dyskusji.

np  "Głupszego pomysłu tu dawno nie widziałem". nikogo tu nie obchodzi obszerność twojego doświadczenia jak i twoja ocena danego pomysłu, jeżeli uważasz że coś się nie sprawdzi napisz dlaczego tak właśnie będzie twoim zdaniem. taki komentarz absolutnie nic nie wnosi do rozmowy, rozsierdza tylko czytające to osoby. Wydaje mi się też że bardzo starasz się nie zrozumieć intencji innej piszącej osoby.

Do meritum: 

faktycznie są takie monitory, i powstaje przez to nierówność. Natomiast nie usuniesz tej nierówności bo zawsze możesz sobie zrobić znaczek białym korektorem na ekranie (jak ja w dawnych czasach w cs16 na shmidt, snajperka bez przycelowania zawsze trafiała w punkt).

idac dalej, strzelanie z biodra z założenia ma się charakteryzować zwiększonym rozrzutem w zamian za szybkie otwarcie ognia. Mogę sobie wyobrazić że przy pewnym stopniu rozrzutu punkt na ekranie przestaje pełnić pomocniczą rolę bo i tak trafiasz wszędzie do okoła, a po chwili grania każdy zdobywa wyczucie gdzie ten srodek ekranu mniej wiecej jest. I myśle ze w tym kierunku powinny iść działania. 

Nie walcz z czyms czego i tak nie zwalczysz, po prostu pozbaw to sensu.

• Like 2

Niestety panowie admini mają jeszcze tolerancje na środowisko LGBT a normalni użytkownicy widzą jak jest i ja też o tym dyskutowałem ale zostałem wyciszony w imię wyciszenia kłótni 

I rozumiem ale może kiedyś dobrze by było  jakoś zareagować bo to nie jest tylko mój wymysł 

8 hours ago, GaceK said:

twoja ocena danego pomysłu,

O nagle przestaje w tematach chodzić o ocenę pomysłu?
Uuu ale zaśmierdziało stęchłą hipokryzją, fu.

8 hours ago, GaceK said:

Nie walcz z czyms czego i tak nie zwalczysz, po prostu pozbaw to sensu.

To samo wynikło z mojego postu więc twoja ocena się niczym nie różni.

1 hour ago, Maly20107 said:

Niestety panowie admini mają jeszcze tolerancje na środowisko LGBT

Pozostaje ci się cieszyć inaczej musiałbyś szukać psiapsiółków na innym forum.

czytam i czytam te Twoje komentarze i nic konstruktywnego z nich nie wynika. 

Polecam czytać jeszcze dokładniej i ze zrozumieniem to dojdziesz do tego, że moje wnioski są identyczne jak u kolegi niżej -> nie ma szans zrównoważyć przewagi sprzętowej innych graczy. To tak jakbyś chciał karać graczy, że mają myszkę, która przy celowaniu automatycznie obniża DPI etc. etc.

Edited by Hourdeau

On 1/25/2019 at 10:41 PM, Hourdeau said:

Hordeau. Tu nie chodzi obecnie o opinie w tym poście ale chamski sposób komentowania i hejtowania innych z Twojej strony w tym i innych postach. Chcesz pobawić się w gierki słowne? Bierz wiaderko, łopatkę, kumpli z podwórka i do piaskownicy. 

• Like 1
  • Haha 1

Nauczcie się nie dyskutować z tym człowiekiem  Hourdeau 

Bo puki będziecie odpowiadać to ciągle wszystkie tematy będą schodzić na drugi plan !!!

• Thanks 1

6 hours ago, Maly20107 said:

Bo puki

Póki nie nauczysz się pisać i czytać ze zrozumieniem to dyskusje z tobą nie mają większego sensu bo nie potrafisz ani jednego ani drugiego.
I btw. kasujecie moje komentarze mimo, że to nie ja rozgarniam tutaj coraz większy offtopic? Brawo ❤️ 

Edited by Hourdeau
  • Haha 1

Kolejny wątek zamienia się w OT, ale jest na to jedno bardzo proste rozwiązanie, jesteśmy w internecie i zawsze się znajdzie ktoś, kogo nie lubimy, nie podoba nam się jego opinia, nie zgadzamy się z tą osobą i w związku z tym istnieje taka opcja w 97% na każdym forum, każdym komonikatorze głosowym i jakiejkolwiek aplikacji, nawet istniała w Nokii 3310, zgadniecie jak się nazywa? "Blokada użytkownika" IPSuite też ma taką opcję, są dwie drogi, aby ją uruchomić:

-Najechać myszką na profil użytkownika i kliknąć "Ignore User"
image.png

(Przepraszam, że akurat twój profil, ale był jako ostatni post, bez urazy ?)

-Rozwinąć swój profil użytkownika, prawy górny róg strony, kliknąć w "Ignored Users", można tam dodać nazwy użytkowników, od których nie życzymy sobie, aby posty były wyświetlane.

W ten sposób, jeśli ktoś nie życzy sobie czytać postów danej osoby, może to w łatwy sposób rozwiązać.

@DareQQ@Hourdeau@Maly20107@Pepe@GaceK@ZwierzaK

Pozdrawiam i ponownie proszę o zakończenie zbędnej dyskusji, jak napisałem w poprzednim temacie, stąpacie po bardzi cienkim lodzie.

Polecam przypomieć sobie regulamin, a szczególnie sekcję:

Spamowanie lub trolowanie

Do tej kategorii zalicza się:

• zamieszczanie na forach w nadmiarze tej samej frazy, podobnych do siebie fraz lub po prostu bezsensownych wpisów;
  • tworzenie wątków wyłącznie w celu wywołania niepokojów na forach;
  • wywołanie w wątkach na forach niepokojów, poprzez m.in.: wdawanie się w kłótnie; zamieszczanie wpisów nie na temat, które niszczą wątek; obrażanie innych osób zamieszczających wpisy;
  • tworzenie niekonstruktywnych wpisów;
  • nadużywanie funkcji „Zgłoś wpis” poprzez wysyłanie fałszywych alarmów lub bezsensownych wiadomości;
  • Numerowanie wątków, zamieszczanie wpisów typu IBTL, TLDR, lub innych podobnych wpisów bez znaczenia.

• Thanks 1

15 minutes ago, weedtime said:

Kolejny wątek zamienia się w OT, ale jest na to jedno bardzo proste rozwiązanie, jesteśmy w internecie i zawsze się znajdzie ktoś, kogo nie lubimy, nie podoba nam się jego opinia, nie zgadzamy się z tą osobą i w związku z tym istnieje taka opcja w 97% na każdym forum, każdym komonikatorze głosowym i jakiejkolwiek aplikacji, nawet istniała w Nokii 3310, zgadniecie jak się nazywa? "Blokada użytkownika" IPSuite też ma taką opcję, są dwie drogi, aby ją uruchomić:

-Najechać myszką na profil użytkownika i kliknąć "Ignore User"
image.png

(Przepraszam, że akurat twój profil, ale był jako ostatni post, bez urazy ?)

-Rozwinąć swój profil użytkownika, prawy górny róg strony, kliknąć w "Ignored User, można tam dodać nazwy użytkowników, od których nie życzymy sobie, aby posty były wyświetlane.

W ten sposób, jeśli ktoś nie życzy sobie czytać postów danej osoby, może to w łatwy sposób rozwiązać.

@DareQQ@Hourdeau@Maly20107@Pepe@GaceK@ZwierzaK

Pozdrawiam i ponownie proszę o zakończenie zbędnej dyskusji, jak napisałem w poprzednim temacie, stąpacie po bardzi cienkim lodzie.

Polecam przypomieć sobie regulamin, a szczególnie sekcję:

Spamowanie lub trolowanie

Do tej kategorii zalicza się:

• zamieszczanie na forach w nadmiarze tej samej frazy, podobnych do siebie fraz lub po prostu bezsensownych wpisów;
  • tworzenie wątków wyłącznie w celu wywołania niepokojów na forach;
  • wywołanie w wątkach na forach niepokojów, poprzez m.in.: wdawanie się w kłótnie; zamieszczanie wpisów nie na temat, które niszczą wątek; obrażanie innych osób zamieszczających wpisy;
  • tworzenie niekonstruktywnych wpisów;
  • nadużywanie funkcji „Zgłoś wpis” poprzez wysyłanie fałszywych alarmów lub bezsensownych wiadomości;
  • Numerowanie wątków, zamieszczanie wpisów typu IBTL, TLDR, lub innych podobnych wpisów bez znaczenia.

Dziękuje i nie przeszkadza mi  to że do mnie wysłałeś !! Z opcji skorzystam bo nie wiedziałem o takiej i po sprawie :) i znowu będę mógł spokojnie czytać i rozmawiać z ludźmi jak to było wcześniej pozdro 

I wszystko jest ok i po sprawie polecam panowie :)

Sign in to follow this  

• Create New...