Jump to content
Caterpilar

Tam takie bugi (upierdliwe wręcz)

Recommended Posts

To tak jak w temacie niżej są wyjaśnienia.

OPIS BLEDU nr. 1:Screenshot_246.thumb.png.8d28fdddef99ad32dae0ae3c2f0acc55.png

Zdjęcie pokazuje miejsce gdzie można bez problemu się położyć i zarazem zbugować (znalezione przypadkiem podczas DM serio) przez co można przez ściany zabijać oraz wróg nie jest w stanie cię trafić gdyż jest się w ścianie. (nie chciałem tam wchodzić żeby potem nie było płaczu że cziter... plus lubię grać fair wobec innych)

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU: wystarczy tylko wejść za wskazaną skrzynkę/koszyk i się położyć.

OPIS BLEDU nr. 2:Screenshot_247.thumb.png.ff60ed6b9fefc14684ccc49bbd40bd83.png

To chyba najbardziej irytujący bug z jakim mam do czynienia od początku gry. Mając jakiegokolwiek drona wsparcia tego typu z działkiem "Light Cannon RWCWS" (nie doznałem tego na innych działkach tego drona) nawet posiadając dodatkową amunicję nie da się przeładować (no ni ch.. panie się nie da) ma się tylko 15 strzałów potem pozostaje tylko rozjeżdżać wroga na różne sposoby. To samo się tyczy czołgów i działek dodatkowych gdyż skończy się amunicja i na polu naprawczym przywróci się stan amunicji ilość strzałów nawet po wciskaniu R (wręcz rzucając klawiaturą w niektórych momentach) nic nie daje mimo iż stan się zwiększył.

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU: To jest zawsze. Wystarczy zrespić pojazd i TaDam.

OPIS BLEDU nr. 3:Screenshot_248.png.26ad7e728b962680e707d6f224621de4.png

To już takie bardziej związane z wyglądem ale nie jest wprowadzone duże "Ą"

GAME BUILD ID 3490096

Witaj,

1. Czy byłbyś wstanie wysłać nam zrzut ekranu mini-mapy gdzie to miejsce jest ?  

2.  Prześle to do ekipy.

3. Dziękuję za wyłapanie ;) 

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...