Jump to content
Sign in to follow this  
GaceK

dołączyć do kolegi

Recommended Posts

możliwe że sugestia już gdzieś padła, jeśli tak to skasujcie temat :)

gra ma crashe, spoko, obecnie etap ww3 postrzegam jako demo dołączane do cd-action więc akceptuje niedogodności. 

krasze są upierdliwe duzo bardziej jezeli nie mozna wrócić z powrotem do tej samej rozgrywki, jezeli jest miejsce oczywiscie. 

natomiast bardzo męczące jest że nie można dołączyć do gry gdzie juz gra twój kolega/koledzy. muszą oni wszyscy wyjść, zaprosić nowego do plutonu i od nowa dolaczac. myślę ze dzisiejsze gry stoją na "graniu z kolegami" i ze ta funkcja byłaby bardzo mile widziana nawet nie w kontekscie craszy ale ogólnie ułatwiłaby życie

• Like 2

Dokładnie. Nigdy nie mogę dołączyć do Gacka, Musi wyłazić po mnie jak kawaler po pannę na randce :). 

Przydało by się coś z tym zrobić. Kiedyś już o tym pisałem, tym bardziej, że z poziomu steama jest taka opcja. 

Myślę, że odpowiedzią na Twoje pytania będzie wyszukiwarka serwerów. Faktycznie w obecnej sytuacji brak możliwości dołączenia do tej samej rozgrywki czy to poprzez grę czy też steam jest upierdliwe. Tak samo jak brak zapisywania twojego wyniku w momencie kiedy gra ci skraszuje i po 40 minutach gry zostajesz z ręką w nocniku :)

Sign in to follow this  

• Create New...