Jump to content
Sign in to follow this  
michaelpol90

Kilka błędów po wprowadzeniu patcha 0.4 :)

Recommended Posts

Oto kilka wyłapanych błędów po wprowadzeniu patcha 0.4 na PTE:

1.

DESCRIPTION OF BUG (required: if the possible provide screenshots or video):Brak informacji o nazwie mapy TDM - Moskwa

GAME BUILD ID (required: please go to the game's properties on Steam and find it under the local files tab at the bottom): 352 2234

STEPS TO REPRODUCE (required): wejście w przeglądarkę serwerów

SYSTEM SPECIFICATIONS (required for crash or performance issues): GTX 1050 TI , intel i5 4460 , dysk ssd 480 GB, 8 GB RAM

CRASH LOG (if any):

1-min.png

1.

DESCRIPTION OF BUG (required: if the possible provide screenshots or video):Raz miałem 101 pkt zdrowia :D screna nie daje bo mam jakiś limit nałożony i nie jestem wstanie dać drugiego

GAME BUILD ID (required: please go to the game's properties on Steam and find it under the local files tab at the bottom): 352 2234

STEPS TO REPRODUCE (required): ciężko powiedzieć

SYSTEM SPECIFICATIONS (required for crash or performance issues): GTX 1050 TI , intel i5 4460 , dysk ssd 480 GB, 8 GB RAM

CRASH LOG (if any):

• Thanks 1

3.

DESCRIPTION OF BUG (required: if the possible provide screenshots or video):Po zniszczeniu naszej optyki w czołgu i powrocie na stację naprawzą wszysko się naprawia tylko nie optyka (widok nadal jest zniekształcony przez rozbite szło - miałem tak na trzech widokach, musiałem porzucić tanka) :D screna nie daje bo mam jakiś limit nałożony i nie jestem wstanie dać drugiego

STEPS TO REPRODUCE (required): raz testowałem, mam sesję więc zbytnio nie mam czasu aby nadal sprawdzać :/

CRASH LOG (if any):

4.

DESCRIPTION OF BUG (required: if the possible provide screenshots or video):Nie wiem czy dobrze zauważyłem ale zabójstwo z claymore nie daje nam kill-a , przeciwnik jest zabijany ale zabjstwo nie jest mi zaliczane, nawet nie jest to zaliczane jako samobójstwo :D 

STEPS TO REPRODUCE (required): ciężko powiedzieć

CRASH LOG (if any):

5.

DESCRIPTION OF BUG (required: if the possible provide screenshots or video):Raz wydarzyła się taka sytuacja że ziostałem ukaany przez członka mojej drużyny za to, ze ja go ukarałem.

Zabił mnie gracz z mojego teamu, dałem karę a potem on dał mi ?

STEPS TO REPRODUCE (required): ukarać przeciwnika -> przeciwnik każe ciebie za to, zę Ty go ukarałeś

CRASH LOG (if any):

Wejdź w My attachements  i wyczyść stare screeny po prostu pousuwaj je.

Temat 101HP potwierdzam miałem tak na TDM Moskwa, ponadto jest problem z przesuwaniem się, nakładaniem cyfr na napis HP.

Jeszce jedno :)

W czasie przeładowywania rpg nie wyświetlają się tekstury ręki (czasami, częstotliwość jakieś 50%), czyli rakieta (wkład) lewitując sama wchodzi do rpg, bug pojawił się po patchu 0.4 oraz nadal istnieje po patchu 0.4.1 :)

Sign in to follow this  

• Create New...