Jump to content
Sign in to follow this  
weedtime

Recon Mode - zapisy do testów!

Recommended Posts

Witajcie,

Przede wszystkim cieszę się, że jesteście tutaj i chciałbym wspomnieć, że to wasza obecność nas napędza, aby robić wszystko, co w naszej mocy. To Wy jesteście powodem, dla którego WW3 rośnie w siłe i tym razem chcemy dać Wam jeszcze bardziej interesujący sposób, aby pomóc nam w ulepszeniu tej gry, którą tak bardzo chcecie! Wkrótce będziemy testować nowy tryb gry i szukamy pomocy z zewnątrz, a kto byłby lepszy jak nie Wy sami?

Na razie możemy tylko podzielić się tym, że testy zostaną przeprowadzone w lutym, przed końcem tego miesiąca odbędą się co najmniej dwie rundy testów. Testy będą przeprowadzane w terminach i godzinach najbardziej odpowiednich dla nas, aby uzyskać jak najwięcej informacji zwrotnych, więc każdy, kto chciałby wziąć udział, powinien wziąć pod uwagę, że jesteśmy firmą działającą na obszarze EU i każdego z Was będzie obowiązywać NDA (Umowa poufności), na którą będziecie musieli się zgodzić, aby wziąć udział.

 
Chcesz nam pomóc? Odpowiedź w temacie, do którego link znajduje się poniżej. W jaki sposób osoby zostaną wybrane do testów i ilu z was się to uda? Jest to nasza tajemnica :)
 
Pamiętajcie, komunikacja będzie odbywać się tylko i wyłącznie w języku angielskim!
 
Powodzenia,
WW3 Team
  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie żołnierze,

Informujemy ze ponownie ruszyły zapisy na zamknięte testy trybu Recon, Wystarczy ze wejdziesz w link https://forum.worldwar3.com/index.php?/topic/8208-recon-testing-signups/ i się zapiszesz. Przypominamy ze w dalszej części rekrutacji będzie nam potrzebny twój SteamID64 oraz profil na discord (Nazwa#0000).

 

Powodzenia,

WW3 Team

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żołnierze!

Informujemy ze ponownie ruszyły zapisy na zamknięte testy trybu Recon, aby wziąć udział wystarczy odwiedzić poniższy link i się zapisać, pamiętajcie aby podać swój Steam ID oraz nazwe profilu na Discord (Nazwa#000).

Pozdrawiamy,
WW3 Team

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...