Jump to content
Sign in to follow this  
Rozmo

World War 3 i Chernobylite

Recommended Posts

Witajcie,

Zrobiło się głośno wokół nowej gry od The Farm 51 - Chernobylite i chcemy wyjaśnić pewne sprawy, ponieważ nie ma powodu do paniki. Rozumiemy wasze obawy, że dzięki nowemu tytułowi praca nad tytułem World War 3 może zwolnić, ale w naszym zespole nie będzie żadnych zmian, ponieważ nic wewnętrznie się nie zmieniło.

Zespół World War 3 składa się z ponad 60 osób, oraz wciąż stale zatrudniamy nowych członków. Zespół zajmujący się Chernobylite pracuje nad gra od ponad roku, jeszcze zanim ogłosiliśmy World War 3. Zawsze powstawały 2 gry, z osobnymi zespołami, które są finansowane oddzielnie i mają oddzielne kierownictwo. Każdy projekt ma swój własny zespół i nie ma żadnych połączeń.

Kiedy zespół który obecnie tworzy World War 3 został stworzony ( 99% to nowi pracownicy), prace nad Get Even również nie zostały jeszcze zakończone. Kiedy zespół zakończył pracę w Get Even, zaczęli pracować nad innymi rzeczami i tak powstał Chernobylite.

Rozumiemy wasze obawy, ale jeśli chodzi o rozwój World War 3 to nic się nie zmienia w tej sprawie i ciągle pracujemy nad rozwojem gry.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...