Jump to content
Sign in to follow this  
[uNSq]makivara

0.4.1 uwagi i bugi

Recommended Posts

OPIS BLEDU: 1. zapadłem się pod mapę / wystrzeliło mnie w powietrze we wskazanym miejscu na obrazku - Berlin Small Warzone w Marderze

2. gdy wystrzeliłem wszystkie pociski RPG i przełączyłem na tandem i jego też wystrzeliłem, nie byłem w stanie go doładować ani zmienić typu ammo

3.  Berlin i ten deszcz jest ładny ale zabija GPU straszliwie, lagi niemiłosierne, najgorsza wydajność na tej mapie caly czas, takich lagów jak na Berlinie nie mają inne mapy

4. Naprawiarka czołgów dziwnie się zachowuj - inaczej niż wcześniej - na Berlinie to było.  Jak siedziałem w czołgu LEO stojącym na rampie nie ładowało ammo, ani nie naprawiało,  dopiero jak wysiadłem i wsiadłem okazało sie że pojazd naprawiony i doładowany... wcześniej nie było z tym problemu

5. Nadal zdarza się przepełnienie serwera i serwer staje dęba...  Berlin  969 vs 97 ticketów...   patrzę w tabelę 21vs20    i serwer zaniemógł , następna rozgrywka 21vs22  zwis serwera, następnie 22vs22 zwis serwera. Warzone nieużywalny obecnie. na TDM nie ma problemów

6. cdn...

GAME BUILD ID: 3544746 (0.4.1 live)

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU:

SPECYFIKACJE SPRZĘTU: i5-6600K @4.1GHz, 16GB DDR4 3200 CL14, SSD M2, GTX970,  W10+ drivers up to date

tutajWpadlem.jpg

settingsFHD.jpg

Edited by [uNSq]makivara

- WZ obecnie niegrywalny, albo crash albo serwer wypierdziela

- TDM działa bez problemu

- Deszcz na Berlinie i śnieg na Moskwie wg mnie do wyłączenia na obecnym etapie

Kolejne babole :

- znowu bug z mapą - biały kwadrat

- po wyjściu z czyjego Mardera (byłem strzelcem 0 ammo na 7,62mm)   - mam 0HP :D

- zbugowane są czcionki amunicji w przypadku MG5  nie mieści się 100 - widać tylko 00

znowuMAPA.jpg

0HP.jpg

Edited by [uNSq]makivara

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...