Jump to content
dante

Free BR

Recommended Posts

18 minutes ago, dante said:

Czy F51 wtopi się w trend darmowego BR tak jak zrobiło to EA

Mówisz o Apex Legends, od Origin?

Ale tu nie ma Battle Royale i wątpie, aby gra była F2P, na dzień dzisiejszy z tego, co wiem, nie ma takich planów, jeżeli o to pytasz.

Hahaha Polak jak zwykle myśli o prezentach,aby za darmo, panowie i panie porównujcie małe studio do giganta a EA ostatnio rozdaje bo im ostatnio nie idzie dlatego tak jest,ale i pamiętajcie przy takiej korporacji nie ma nic za darmo 

Gra kosztuje poniżej 100PLN. W porównaniu z takim BF-em czy innym kal of djuti to i tak mała cena za taki content jaki jest obecnie a pamiętajmy, że jest to dopiero początek rozwoju gry a zawartości będzie coraz więcej.

4 minutes ago, dante said:

Chodzi o trend.

W fortnite np. darmowy tryb BR napędza sprzedaż pudełek

Wiesz co?to idź sobie pograć w fortnite 

58 minutes ago, dante said:

Chodzi o trend.

W fortnite np. darmowy tryb BR napędza sprzedaż pudełek

Ale to jest zupełnie inna gra. A od wszelkiej maści BR można już zwariować. Z drugiej strony nie róbmy tutaj cebulandi. Tak jak pisałem gra kosztuje poniżej 100PLN a ta kwota to nie jest jakiś kosmos, nawet jakby dzieciak chciał z kieszonkowego uzbierać :)

Nie ma chyba lepszego sposobu na zwiększenie populacji graczy niż darmowa łatwo dostępna część kontentu która zarazem zintensyfikuje sprzedaż pełnej wersji gry.

Mówimy tu o jednym trybie (docelowo ma być ich 6 tak mi się wydaje)

A cena 99 ziko za tą giere całkiem spoko

4 hours ago, dante said:

Nie ma chyba lepszego sposobu na zwiększenie populacji graczy niż darmowa łatwo dostępna część kontentu która zarazem zintensyfikuje sprzedaż pełnej wersji gry.

Bzdury, tym bardziej tryb BR pasuje do tej gry jak rajdowanie w 8graczy bossa w super mario, lepiej zakończ ten temat.

1 hour ago, dante said:

Może ktoś jeszcze się wypowie na razie 2 opinie negatywne.

Jest cała masa innych sposobów na reklamę, pamietajmy, że gra jest w EA i póki co nie widzę sensu reklamy na przyciągnięcie nowych graczy, kto chciał to kupił, kto będzie chciał to kupi itd. Produkt będzie ukończony lub naprawdę stabilny to się wtedy o tym pomyśli.

On 2/13/2019 at 11:08 AM, DareQQ said:

Ale to jest zupełnie inna gra. A od wszelkiej maści BR można już zwariować. Z drugiej strony nie róbmy tutaj cebulandi. Tak jak pisałem gra kosztuje poniżej 100PLN a ta kwota to nie jest jakiś kosmos, nawet jakby dzieciak chciał z kieszonkowego uzbierać :)

4479762_print_1.png?resize=max_sizes&key 

?

• Haha 2

W temacie padło pytanie o TREND na rynku gier i czy f51 powinno za nim podążać. 

Temat nie był założony po to aby dyskutować nad  ceną , czy też o to czy batlle royal pasuje do tej gry czy też nie.

O tym pisały akurat osoby które tego tematu nie założyły Kierowniku i nie byłem to ja.

https://planetagracza.pl/world-war-3-battle-royale-pojazdy-bronie-informacje/

tutaj macie artykuł - całkiem spoko

i przypominam że w temacie chodzi o trend