Jump to content
Tomyslav

Niemożność przeładowania karabinu pojazdu

Recommended Posts

OPIS BLEDU  po wystrzeleniu całego magazynku z karabinu maszynowego na pojeździe, pomimo posiadania zapasowej amunicji nie można jej załadować do magazynka i prowadzić dalszego ostrzału.

Zresztą, w ogóle nie można przeładować karabinu nawet jeśli wystrzela się część amunicji.

GAME BUILD ID  3553342

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU   wystarczy wystrzelać magazynek karabinu maszynowego pojazdu lub wystrzelać część amunicji i nacisnąć guzik przeładowania.

Witaj,

W jakim pojeździe masz ten problem, dotyczy to wszystkich pojazdów ? Możesz jeszcze opisać jakiego działka używałeś ? 

Problem pojawił się we wszystkich pojazdach jakich używałem a mianowicie Marder, Bumerang. Nie wiem czy sprawdzałem ale jeżdżę tez T72.

Działka stokowe na standardowym wyposażeniu.

chciałbym dodać ze ten sam problem miałem z głównymi działami do pojazdów. Chciałem sprawdzić 3 działa do pojazdów Boxer, Wolverine.

Sprawdzałem pierwsze 3 działa z listy w customize. Działo 90 mm testowałem na boxerze a pozostałe dwa chyba ( ale nie jestem pewien) na Wolverine. I problem był taki ze po wystrzeleniu "magazynka" załadowanego na starcie nie mogłem przeładować. Zresztą nawet nie miałem pokazanej zapasowej amunicji, tak jakby jej w ogóle nie było.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...