Jump to content
Tomyslav

Objective tryb jak w Wolfenstein ET

Recommended Posts

Kiedyś dawno temu istniała gra która nazywała się Wolfenstein Enemy Territory. Była to strzelanka multiplayer której trzonem rozgrywki były tryb OBJECTIVE. Na kzadej zaprojektowanej mapie jedna drużyna musiała wykonać jakiś cel a druga strona miała na celu  przeszkodzić tej pierwszej.

I np było to cele typu eskortowanie czołgu który po dojechaniu do konkretnego miejsca niszczył np bramę wjazdowa i następnie trzeba było wedrzeć się do bazy i zniszczyć zapasy paliwa wroga. Jeśli się to udało misja była zaliczana na korzyść drużyny A. Natomiast drużyna B musiała przeszkodzić w tym zadaniu.

Generalnie mapy z celami do wykonania mi się marzą właśnie ala Wolfenstein ET.

13 minutes ago, Tomyslav said:

Kiedyś dawno temu istniała gra która nazywała się Wolfenstein Enemy Territory. Była to strzelanka multiplayer której trzonem rozgrywki były tryb OBJECTIVE. Na kzadej zaprojektowanej mapie jedna drużyna musiała wykonać jakiś cel a druga strona miała na celu  przeszkodzić tej pierwszej.

I np było to cele typu eskortowanie czołgu który po dojechaniu do konkretnego miejsca niszczył np bramę wjazdowa i następnie trzeba było wedrzeć się do bazy i zniszczyć zapasy paliwa wroga. Jeśli się to udało misja była zaliczana na korzyść drużyny A. Natomiast drużyna B musiała przeszkodzić w tym zadaniu.

Generalnie mapy z celami do wykonania mi się marzą właśnie ala Wolfenstein ET.

Myślę, że warto poczekać na to co przyniesie Recon. Nie wiadomo jak dokładnie będzie wyglądał ale po części pasuje do Twojego opisu

2 minutes ago, DareQQ said:

Myślę, że warto poczekać na to co przyniesie Recon. Nie wiadomo jak dokładnie będzie wyglądał ale po części pasuje do Twojego opisu

Z tego co ja się orientuje to RECON ma być to coś w stylu battle royale. Czyli single life. W moim pomyśle dopuszczam możliwość respawnu.

Pożyjemy, zobaczymy. Nie mniej jednak twój pomysł jest do przemyślenia i mi się osobiście podoba.

Obecnie działa to w Call Of Duty WWII jako tryb "Wojna". Dość fajny tryb lecz pełny skryptów i ograniczeń bez wielu możliwości na rozwiązanie meczu co w tak stosunkowo dużej grze wg. mnie raczej nie ma zbyt wielkich szans na sukces.

• Create New...