Jump to content
Sign in to follow this  
soldierqr

błędy z ładowaniem plansz

Recommended Posts

OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): TDM berlin po załadowaniu się planszy od początku nie było widać mapy, odrodzenie nie pomagało, przez całą grę nie miałem mapy, potem włączyłem TDM Moskwa i w ogóle się zawiesił na 20 minut, brak ekranu w tle, ładowanie długie, brak reakcji gry. Już chciałem zabijać proces w systemie, po długim czasie wyrzuciło do widoku świata, brak jakiegokolwiek paska postępu ładowania mapy powodowała frustrację, że gra znów sie zwiesiła i trzeba zabijać w procesach systemu. 

Czemu nie chcecie dodać paska postępu ładowania?

GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3553342

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane):pierwsze załadowanie planszy gry

SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): i5, 16GB ram, gtx 1050 2GB

CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):

20190214171458_1.jpg

20190214171733_1.jpg

1 hour ago, soldierqr said:

Czemu nie chcecie dodać paska postępu ładowania?

Kolego na prawdę nie ma takiej potrzeby. Przecież gra nie ładuje się jakoś ekstremalnie długo. W moim przypadku jest to kilka sekund nie więcej. Może masz HDD i tutaj bym szukał problemu ale...

1 hour ago, soldierqr said:

gtx 1050 2GB

to niestety też nie wygląda za ciekawie. Rozumiem, że nie każdy dysponuje sprzetem rodem z NASA ale 2GB VRAM to strasznie mało w obecnych czasach. Moja GTX 1060 6GB czasem potrafi się zadławić a co dopiero 1050.

Co do niewyświetlania minimapy - to faktycznie problem czasami występuje. Tak samo jak "Missing loading screen"

Edited by DareQQ

tylko tyle? kup SSD? to nie rozwiązanie, fajnie, że masz sprzęt za 10k i ci się ładuje w pare sekund, pozazdrościć, 

https://www.statista.com/statistics/285474/hdds-and-ssds-in-pcs-global-shipments-2012-2017/

większości ludzi ma jednak HDD jeszcze i długo będzie mieć tylko to, wystarcza do wszystkich gier łącznie z COD, wiedźminem, TR, wszystko na max detalach i tamte gry nie ładują się tak długo, więc tak, przydał by się pasek ładowania bo nie wiadomo oczy czekać 10 minut i jednak się włączy czy się zwiesiło. Dla 1 gry nikt nie będzie kupował drugiego dysku.

A co ma karta graficzna do ładowania,
2GB na karcie wystarcza do wszystkich innych gier na max detalach, tylko do ww3 nie? poza tym na płynność nie narzekam, bywają zacinki, ale jak i 1060 6GB nie wyrabia to wina gry a nie sprzętu, kupie te 6gb i tak samo będą zacinki czasem, 

te skórki ze zdjęcia niżej to nigdy nie działały u mnie jeszcze 

20190215232430_1.jpg

Witaj soldierqr,

Przepraszamy za utrudnienia, Co do minimapy jest to już znane i jest w kolejce do naprawienia.  Co do ładowania to ze względu ze to jeszcze jest wczesny dostęp, gra może ładować się wolniej ze względu na optymalizacje i co będzie stopniowo poprawiana przy kolejnych aktualizacjach.

On 2/16/2019 at 12:16 AM, soldierqr said:

tylko tyle? kup SSD? to nie rozwiązanie, fajnie, że masz sprzęt za 10k i ci się ładuje w pare sekund, pozazdrościć, 

Już bez przesady - nie za 10k a za ok 3k ;)  Oczywiście wiem, że nie każdy może sobie pozwolić na ulepszanie swojego komputera, nie mniej jednak polecam i tak zakup dysku SSD. Sam bardzo długo miałem HDD i uwierz mi, że po postawieniu systemu i gier na SSD różnica jest kolosalna.

A co do skórek to z tego co pamiętam, aby skórki broni się wyświetlały to ustawienia tekstur muszą być na co najmniej średnich albo wysokich.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...