Jump to content
Sign in to follow this  
[PSS] Sknera

Prywatny Serwer

Recommended Posts

xDpng_qwswprq.png

Czy była by możliwość udostępnienia 2x w tyg Sobota godz 20.00 oraz niedziela godzina 19.00 prywatnego serwera na którym nasz klan [PSS] Polskie Siły Specjalne oraz [DS] Deutsche Spezialkampfeinheit mogły by organizować wspólne starcia oraz treningi.Mogło by grać na nim tylko zamknięte grono które przyszło by na nasze spotkania.  Nie ukrywam, że jestem poważnie zainteresowany takim serwerem. Oczywiście w ramach ugody, treningi organizowalibyśmy na waszym Discordzie. Taki sposób Promowania może zachęci większość ludzi do gry gdy zobaczą ile osób gra i jak liczne i zorganizowane jest społeczeństwo WW3

Jeśli chcecie ze mną pogadać zapraszam na
DISCORDA KLANOWEGO

https://discord.gg/djMV77V 
Dołącz do PSS
więcej info

W DZIALE :
📕regulamin📕
📗informacje📗
📗rekrutacja-info📗
✅podania✅

AKTUALNI DOWODZĄCY :

[PSS] KARTON666
[PSS] SKNERA
[PSS] Vatax

• Like 4
  • Confused 1

W obecnej chwili nie ma możliwości prywatnych serwerów, związane jest to tym ze nie ma odpowiedniej infrastruktury co do tworzenia prywatnych serwerów.  Na pewno będziemy informować jak już coś takiego nastąpi. 

• Thanks 1

42 minutes ago, Mike4r said:

Czy byla by mozliwosc ustawienia hasla na serwerze?

Watpię. Jak ustawią komuś jeden serwer na hasło to zaraz inne grupki będą chciały też sobie pograć na zahasłowanym serwerze. Opcja pewnie odległa i pewnie dostępna po premierze gry. Nie ukrywam, że też chętnie bym dedyka sobie kupił ale to musi być dużo graczy no i oczywiście grupa osób chcąca mieć swój serwer.

O udostępnieniu widzę, że nie ma mowy w takim razie ile chcielibyście kasy miesięcznie za serwer ^^

Edited by [PSS] Sknera

Z tą prywatą to bym uważał, bo to zaraz kazdy swoje zasady ustali. Źle grasz- kick, dobrze grasz-kick, nie umiesz po polsku/angielsku/francusku/hiszpańsku/flamandzku - kick, albo kumpel przyszedł i miejsce potrzebne - kick. Mocno zniechęca, szczególnie nowych graczy.

13 minutes ago, Smasher said:

Z tą prywatą to bym uważał, bo to zaraz kazdy swoje zasady ustali. Źle grasz- kick, dobrze grasz-kick, nie umiesz po polsku/angielsku/francusku/hiszpańsku/flamandzku - kick, albo kumpel przyszedł i miejsce potrzebne - kick. Mocno zniechęca, szczególnie nowych graczy.

Tu chodzi o zahasłowany serwer do rozgrywek klanowych. Chcemy sobie zrobić sparing klan VS klan, ale nie ma takiej możliwości.

2 hours ago, [PSS] Yosuto said:

Tu chodzi o zahasłowany serwer do rozgrywek klanowych. Chcemy sobie zrobić sparing klan VS klan, ale nie ma takiej możliwości.

I każdy to rozumie ;) Nie mniej jednak dopóki nie będzie możliwości wykupywania serwerów dedykowanych to wg. mnie takie udostępnianie serwerów nie wchodzi w grę. Nie zrozum mnie źle. Rozumiem, że chcielibyście pograć klan vs klan ale tak jak pisałem, wam zrobią to zaraz 10 innych się ustawi w kolejce.

^^ Obecnie jest 7 serwerów TDM i 7 Warzone z czego nawet połowa nie jest używana. Stoją puste i nikt na nie nie chce wbić. Zabieg zakodowania jednego serwera Warzone lub TDM nie ma na celu selekcji użytkowników czy też posiadania prywatnego serwera na którym sami będziemy ustalać zasady gry, tylko promowania w sieci rozgrywek WW3.  Mamy w clanie kilku stremerów którzy chcieli by pokazać rozgrywkę od innej strony.W planach jest zaproszenie innych klanów do wspólnej rozgrywki. Nie ograniczamy się też do selekcji językowej ponieważ naszym głównym motywem działania jest wsparcie naszych przyjaciół z Niemiec którzy chętnie z nami grają. Jeśli ktoś czytał mnie uważnie ("Czy była by możliwość udostępnienia 2x w tyg " to zauważył by że pytanie było o udostępnienie a nie posiadanie. Taki zabieg być może zachęci to do gry innych użytkowników którzy zobaczą nagrania. Albo i też nie. Propozycja jest, chęci do pracy są, zaplecze wsparcia jest, tylko realizacja. Jeśli ktoś z was ma inny pomysł czekam na odpowiedz. Być może się mylę i można to załatwić inaczej.

• Like 2

Witam ,a czy była by możliwość udostępnienia plików serwera pod ubuntu 64 bit  w celu postawienia swojego dedyka pod klan  ?
Dysponuje maszyną z odpowiednimi parametrami  pod mocniejsze serwery do typu gier surwiwal  dzięki czemu  serwer do gry  nawet dużą mapą nie stanowił by problemu.
Oto parametry mojej maszyny :
Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2630 v4 @ 2.20GHz, 8 rdzeni
30GB ramu
800 GB SSD Dysk
600mb dl i up  jak chodzi o łączę
maszyna jest dedykiem na którym stroi mój serwer ts3 oraz od czasu do czasu  stawiam różnorakie serwery do gier.

Jak pliki serwerowe są tylko pod windowsa ale typu konsola bez grafiki to też myślę że dał bym rade postawić pod wine.

8 hours ago, Szogo said:

Witam ,a czy była by możliwość udostępnienia plików serwera pod ubuntu 64 bit  w celu postawienia swojego dedyka pod klan  ?
Dysponuje maszyną z odpowiednimi parametrami  pod mocniejsze serwery do typu gier surwiwal  dzięki czemu  serwer do gry  nawet dużą mapą nie stanowił by problemu.
Oto parametry mojej maszyny :
Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2630 v4 @ 2.20GHz, 8 rdzeni
30GB ramu
800 GB SSD Dysk
600mb dl i up  jak chodzi o łączę
maszyna jest dedykiem na którym stroi mój serwer ts3 oraz od czasu do czasu  stawiam różnorakie serwery do gier.

Jak pliki serwerowe są tylko pod windowsa ale typu konsola bez grafiki to też myślę że dał bym rade postawić pod wine.

Raczej nie :)

11 hours ago, Szogo said:

a kiedy będą udostępnione publicznie i pod jaki system ?

Nie wiem, ale na pewno nie wcześniej niż jak po pełnym wydaniu gry, wszystko wyjdzie w praniu. Może @Ragir coś powie.

Yup, plan jest taki, żeby grę najpierw skończyć, żeby nie było za dużo krytycznych zmian, które mogą dużo namieszać. Nie wiemy też jeszcze jak to będzie nawet wyglądać, czy uda się zrobić np. system wewnątrz gry do wynajmowania serwerów przez klany, czy jakiś dostawca je będzie wynajmował, czy udostępnimy aplikację serwerową każdemu, czy tylko niektórym - nie jesteśmy jeszcze na etapie, na którym możemy takie decyzje podjąć.