Jump to content
koszalek

naprawa czolgow i amunicja i wiele crashow

Recommended Posts

OPIS BLEDU:

GAME BUILD ID:3553342

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU:kazda mapa jest problem z naprawa czolgu roznego rodzaju,rownierz jest problem z amunicja nie da sie zaladowac trzeba czasami wysiasc z czolgu i wsiasc z powrotem i pokrecic sie lub ubrucic o 360 stopni,a crashy sa czeste po tym ostatnim malym patchu,raz mialem pod rzad 3 razy nie wiem czy nie lepiej cofnac ten ostatni bo bylo o wiele lepiej,a i jeszcze jedno czolg lubi sobie latac

Dziękuję za zgloszenie, podeśle temat do deweloperów odnośnie błędów jakie wykryłeś. 

Problem z amunicja w czolgach  jest mocno wkurzajacy po ostatnim  patchu.O ile moje czolgi dostaje z  pelna amunicja to woozy  bojowe za kazdym razem dostaje z 10 sztukami  amunicji.Nawet powrot  na  baze nic nie daje.Mozna naprawic,ale nie mozna zaladowac  amunicji.

Jakis postep ze zrzutem pojazdow  z  10 pociskami?Naprawde wkurza jak dostaje  mojego Volverina z 10 sztukami pociskow  I nic nie moge zrobic zeby go  doladowac.

Jest to na liście do zrobienia wraz z inna ilością błędów. Popytam się i jak będę wiedział to poinformuje. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...