Jump to content
Sign in to follow this  
fikost

Problem z zapisem ustawien

Recommended Posts

Nie zapisuja sie zakupione dodatki, kasa jest pobierana a po wyjściu z gry i ponownym wejściu dodatki znikają,

ale za to kasa się nie pojawia z powrotem:-)  i po krótkim czasie mogę grac tylko standardowymi ustawieniami.

Witaj,

Po zakupie dodatki na bron nie są zakładane automatycznie, wiec musisz je założyć po zakupie. Czy mógłbyś to jeszcze raz sprawdzić i dać nam znać ? Prosiłbym o szczegółowe info, jaka to bron i dodatki.  

Pisalem w sensie ze robie zakupy wchodze do gry ze zmodyfikowana bronia, wychodze zaczynam nowa gre i mam wszystko ponownie standard.

Jeszcze to sprawdze bo wyglada ze sprzet mam tylko na tej mapie na ktorej gralem  po zakupie dodatkow, na innych nie mam zakupionych broni

ale stan konta jest jak po zakupach.

Dam znac jak sie upewnie,  dzieki.

Jednak jest problem, znika mi sprzęt z ostawień i na dodatek żeby odzyskać muszę ponownie zakupić, denerwujący błąd.

Wczoraj miałem dany karabin , a dziś mam standardowe bronie w klasie light ,a te którymi wcześniej grałem ponownie muszę zakupić bo są zablokowane.

Dziwne bo w klasach heavy i medium to co  dokupiłem to mam, tam się nic nie zmieniło tylko klasa light wróciła do broni standardowych.

10 hours ago, fikost said:

Pisalem w sensie ze robie zakupy wchodze do gry ze zmodyfikowana bronia, wychodze zaczynam nowa gre i mam wszystko ponownie standard.

Jeszcze to sprawdze bo wyglada ze sprzet mam tylko na tej mapie na ktorej gralem  po zakupie dodatkow, na innych nie mam zakupionych broni

ale stan konta jest jak po zakupach.

Dam znac jak sie upewnie,  dzieki.

Jednak jest problem, znika mi sprzęt z ostawień i na dodatek żeby odzyskać muszę ponownie zakupić, denerwujący błąd.

Wczoraj miałem dany karabin , a dziś mam standardowe bronie w klasie light ,a te którymi wcześniej grałem ponownie muszę zakupić bo są zablokowane.

Dziwne bo w klasach heavy i medium to co  dokupiłem to mam, tam się nic nie zmieniło tylko klasa light wróciła do broni standardowych.

Prawdopodobnie masz skorumpowany profil, napisz do supportu, link znajdziesz w mojej sygnaturze, opisz problem i poproś o zresetowanie profilu, pamiętaj aby podac STEAM ID, czyli link do konta STEAM lub steamID 64.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...