Jump to content
Sign in to follow this  
MrTooth

Serwer - Patch 0.4.4

Recommended Posts

Posted (edited)

Zagrałem w 3 mapy moskwa , warszawa oraz berlin za każdym razem jest wywalenie do menu gry.Jest problem po stronie serwerów oczywiście najnowszy klient :/

Edited by MrTooth

Aktualizacja 0.4.4 powodowała crashe na serwerach. Teraz powinno być lepiej.

Posted (edited)

W dalszym ciągu macie problemy z serwerami tym razem na wersji 0.4.3 problem ten sam w kółko się powtarza wczoraj,dzisiaj.Nie wiem czym to jest spowodowane ale myślę że to wina klienta gry do której hostuje serwer. Poprawcie też aplikację która generuje logi z crash gry bo trzeba usunąć za każdym razem w kodzie "[ ]" aby można było wysłać do was raport.Zamiast ładować nowy kontent w postaci "big update 0.4.x-0.5.x"  i tak dalej zacznijcie kłaść większy nacisk na zatrudnienie osób które wyłapią krytyczne większe/mniejsze błędy związane z przystosowaniem patach do gry a tym bardziej samym kodem/silnikiem wewnątrz gry.Wiem doskonale jakie składowe wchodzą w to co robicie ale litości chcecie odzyskać zaufanie graczy zacznijcie eliminować problem od zarodka oraz zacznijcie optymalizować kod gry pod względem wydajności bo TDM jeszcze jako to wygląda ale na większych mapach woła o pomstę do nieba.Nie będę zakładał nowych tematów tylko tutaj będę wyszukiwał dla was błędy do wglądu :)

9639933ww1.jpg

Edited by MrTooth
  • Like 1

Hej,

Twoje zgloszenie prześle dalej opisując ten błąd który dostałeś. Przepraszamy za niedogodności. 

@MrTooth a to nie przypadkiem wina twojego internetu? Ja chyba raz miałem taką informację i to po tym jak mi neta zerwało właśnie. A z tego co pamiętam to graliśmy wczoraj na tym samym serwerze i nikt z naszego zespołu nie dostał takiej informacji.

Posted (edited)

@DareQQ Raczej to nie wina mojego internetu.120 mb/s internet i ping nie ma tragedii :)

Edited by MrTooth

15 godzin temu, MrTooth napisał:

@DareQQ Raczej to nie wina mojego internetu.120 mb/s internet i ping nie ma tragedii :)

No mi też się wydawało, że to nie wina mojego internetu a okazało się, że winny był router który w końcu padł. Po wymianie na nowy nie miałem już takich komunikatów.

Dnia 21.03.2019 o 08:03, DareQQ napisał:

No mi też się wydawało, że to nie wina mojego internetu a okazało się, że winny był router który w końcu padł. Po wymianie na nowy nie miałem już takich komunikatów.

Pól roku temu miałem wymieniany router na nowy więc myślę że to nie jest to ?

2 hours ago, MrTooth said:

Pól roku temu miałem wymieniany router na nowy więc myślę że to nie jest to ?

Jest też możliwość, że na chwilkę straciłeś łączność z internetem.

1 godzinę temu, weedtime napisał:

Jest też możliwość, że na chwilkę straciłeś łączność z internetem.

Też  mi aie tak wydaje. Nastepnym razem zobaczy czy na steam masz połączenie z netem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...