Jump to content
Sign in to follow this  
Lugresky

Problemy z serwerami po DDoS'ach

Recommended Posts

Zgłaszam problem który już zgłaszałem wcześniej na Discordzie itp.

Od czasów DDoSów z serwerami dzieje się coś dziwnego. LAGI, przycinki, droopy klatek w momencie kiedy trafiamy przeciwnika (komunikacja serwer-klient). Na początku myślałem że to jest jakiś problem po mojej stronie ale coraz więcej ludzi zgłasza mi identyczne problemy w grze. Jak gram z @AKATOVSKYto w tym samym momencie też ma to samo co ja.
Sytuacja z dzisiaj:

WARSZAWA TDM godz. 19:35

Odpaliliśmy grę by rozruszać trochę granie. Wszystko fajnie wystartowało, nie było lagów, giereczka płynna 8 vs 8 i nagle nastąpiły 3 masakryczne lagi jeden taki na 1 sekundę i wróciły stare problemy o których ostatnio piszę. Gra zaczęła lagować, mikrostuttering powrócił. Jestem pewny że to coś z serwerami bo w tych samych momentach inni gracze dostają ten sam problem.

Po tej mapie odpaliłem MOSKWĘ TDM i podobna sytuacja jak do tej na Warszawie.

Na koniec napiszę, że przed atakami DDoS nie miałem najmniejszych problemów z graniem na TDMach. Wszystko mi działało w 144 klatkach.

Pozdrawiam.

Edited by Lugresky
  • Thanks 1
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, jest to widoczne i bardzo kłopotliwe. Śledzę Lugreskiego od dawna na Twitchu i często żalił się na ten problem - mimo dużej ilości bugów i kłopotów z grą, może warto rzucić na to okiem? Oby Zara Beder to poprawione.

Edited by Albanek
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam zaistniałą sytuację. Wszystko było dobrze przez kilka minut. Nagle gra zaczęła bardzo mocno się dławić, co w znaczny sposób odbiera chęć grania. Do końca meczu cały czas były takie przycinki co kilka sekund. Wszystko się zaczęło od tych cholernych DDoSów i najpewniej dalej odczuwamy tego skutki.

Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie wszystko się ustabilizuje, bo na ten moment granie z takimi przycinkami mija się z celem i zwyczajnie zachęca do zrobienia ALT+F4 ;) 

Edited by AKATOVSKY
  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam to co napisał AKATOVSKI. Sprawa się ciągnie już od jakiegoś czasu (chyba nawet przed 0.4). Czasem lepiej czasem gorzej ale na każdej mapie zauważalne niezależnie od tego czy jesteś w drużynie czy solo. 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziekuje za zgloszenie, prześle temat do odpowiednich osób.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...