Jump to content
Sign in to follow this  
Lugresky

Problemy z serwerami po DDoS'ach

Recommended Posts

Posted (edited)

Zgłaszam problem który już zgłaszałem wcześniej na Discordzie itp.

Od czasów DDoSów z serwerami dzieje się coś dziwnego. LAGI, przycinki, droopy klatek w momencie kiedy trafiamy przeciwnika (komunikacja serwer-klient). Na początku myślałem że to jest jakiś problem po mojej stronie ale coraz więcej ludzi zgłasza mi identyczne problemy w grze. Jak gram z @AKATOVSKYto w tym samym momencie też ma to samo co ja.
Sytuacja z dzisiaj:

WARSZAWA TDM godz. 19:35

Odpaliliśmy grę by rozruszać trochę granie. Wszystko fajnie wystartowało, nie było lagów, giereczka płynna 8 vs 8 i nagle nastąpiły 3 masakryczne lagi jeden taki na 1 sekundę i wróciły stare problemy o których ostatnio piszę. Gra zaczęła lagować, mikrostuttering powrócił. Jestem pewny że to coś z serwerami bo w tych samych momentach inni gracze dostają ten sam problem.

Po tej mapie odpaliłem MOSKWĘ TDM i podobna sytuacja jak do tej na Warszawie.

Na koniec napiszę, że przed atakami DDoS nie miałem najmniejszych problemów z graniem na TDMach. Wszystko mi działało w 144 klatkach.

Pozdrawiam.

Edited by Lugresky
  • Thanks 1
  • Sad 1

Posted (edited)

Potwierdzam, jest to widoczne i bardzo kłopotliwe. Śledzę Lugreskiego od dawna na Twitchu i często żalił się na ten problem - mimo dużej ilości bugów i kłopotów z grą, może warto rzucić na to okiem? Oby Zara Beder to poprawione.

Edited by Albanek
  • Haha 2

Posted (edited)

Potwierdzam zaistniałą sytuację. Wszystko było dobrze przez kilka minut. Nagle gra zaczęła bardzo mocno się dławić, co w znaczny sposób odbiera chęć grania. Do końca meczu cały czas były takie przycinki co kilka sekund. Wszystko się zaczęło od tych cholernych DDoSów i najpewniej dalej odczuwamy tego skutki.

Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie wszystko się ustabilizuje, bo na ten moment granie z takimi przycinkami mija się z celem i zwyczajnie zachęca do zrobienia ALT+F4 ;) 

Edited by AKATOVSKY
  • Thanks 2

Potwierdzam to co napisał AKATOVSKI. Sprawa się ciągnie już od jakiegoś czasu (chyba nawet przed 0.4). Czasem lepiej czasem gorzej ale na każdej mapie zauważalne niezależnie od tego czy jesteś w drużynie czy solo. 

• Thanks 1

Dziekuje za zgloszenie, prześle temat do odpowiednich osób.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...