Jump to content
Sign in to follow this  
LEONARDINIO

ladary itp

Ladary  

5 members have voted

1. 1. Czy podoba wam się pomysł i chcielibyście mieć to w ww3 ?

• Tak
      2
    • NIe
      3

Recommended Posts

Witam chciałbym podsunąć ciekawy pomysł co by urozmaiciło rozgrywkę mianowicie przenośne radary które stawiało by się na polu bitwy co dawały by efekt np: zagłuszanie noktowizorów lunet snajperskich o podobnym działaniu czy bądź pokazanie pozycji wroga w jakimś tam obszarze zależne od radaru.

Rzecz jasna taki sprzęt miałby ileś tam hp i drużyna przeciwnika mogła by go zniszczyć np: z granatu czy broni palnej.

Oczywiście nie ma nic zanic  ja bym to widział mniej więcej tak, dodatkowy slot na takie wyposażenie co by zabierało oczywiście sporo wagi jeżeli chciałbyś się w to wyposażyć i sam ladar były do kupna w sklepie. A rzeby niebyło za wiele spamu tymi urządzeniami to można nałożyć limit np: mak 5 ladarów na mapie.

Ja wolałbym jednak dodatkowy sptrike w postaci EMP. Według mnie w grze powinien być STRIKE, który powodował by chwilowe np. 10 sekundowe zakłócenie obrazu celowników termicznych/termowizyjnych w broniach i pojazdach. Taki STRIKE powinien blokować również możliwość sterowania dronami/battlebotami/pojazdami.
Taki STRIKE znacząco poprawił by teamplay i ogólne odczucia z gry.

Ustawianie dodatkowych radarów zakłócających jak element ekwipunku nie za bardzo mi pasuje.

• Like 2

On 3/27/2019 at 2:23 AM, LEONARDINIO said:

zagłuszanie noktowizorów lunet snajperskich

xDDD?????
CO?
***. W jaki sposób chcesz zakłócać fale podczerwone za pomocą fal radiowych xD??

On 3/27/2019 at 2:23 AM, LEONARDINIO said:

ladar

Ladar? Hm? A "rzebyś" to nauczył się pisać poprawnie...

On 3/27/2019 at 8:24 AM, DareQQ said:

Ja wolałbym jednak dodatkowy sptrike w postaci EMP.

Jakiś przykład z rzeczywistości np. działającej bomby EMP? Jeżeli by już istniała to byłaby beznadziejna w tego typu rozgrywce bo oddziaływałaby na wszystkich graczy na mapie więc korzyści z tego brak totalny.

//Treść - Rozmo

Sign in to follow this  

• Create New...