Jump to content
Lugresky

[PL] 0.6.4 feedback

Recommended Posts

Szybki przegląd aktualizacji to robimy szybki feedback :) W teście skupiliśmy się na sprawdzeniu FIX'ów na które czekaliśmy przy okazji znajdując kolejne błędy.

HITBOXY ❤️

Nie widziałem by były problemy. W miejscach czy momentach gdzie normalnie by mi nie zarejestrowało siadało aż miło :) Wymuszaliśmy też widoczność połowy postaci i wchodziło :) 

Wydajność

Ja i chłopaki mięliśmy problem z wydajnością gry. Jak patrzyłem u siebie na klatki to poleciały jakoś o ok. 50%.

Podobno był to problem z serwerem na którym graliśmy, a później nie było aż tylu graczy na serwerze by to zweryfikować. 

Odrodzenie na dowódcy

Odradzając się na dowódcy nie zawsze nas na nim odradzało, najczęściej rzucało nas na inne przejęte punkty, w przypadku ich braku do bazy. Jednym z powodów (jest REPRO) który to powoduje jest sytuacja kiedy dowódca stoi w rogu np. w pomieszczeniu :)

Oznaczenie na mapie

Czasem na mapie nie pokazuje naszej pozycji.

https://imgur.com/SHjDmUb

Granat oślepiający

Detonując granat trzymając cały czas w ręce oślepiamy wszystkich na mapie.

Budynek [B1] Polyarny

Z nowo powstałych rusztowań do środka możemy wyjść w pozycji leżącej i to nie we wszystkich miejscach. Wyskakując z budynku na rusztowanie w niektórych miejscach przelatujemy aż za i spadamy na dół.

Cokolwiek położymy/rzucimy na piętrze wisi w powietrzu https://imgur.com/QFmQ2Bu

Klawisze od 1 do 9

Klawisze nadal potrafią się zbugować i nie działają. Jedyny ratunek to przebindowanie całej sekcji na numpada.

Oznaczenie wroga przez ścianę

Miałem możliwość oznaczania wroga który był za ścianą, w pomieszczeniu.

Smoleńsk

Trawa w powietrzu :)

Edited by Lugresky
  • Like 1

Dodam tylko to czego nie napisałeś

Budynek [B1] Polyarny

Okna w budynku są pancerne. W szczególności te położone na piętrze. Raz przez nie przechodzą kule a raz widoczna jest tekstura strzelania w ścianę. Wymaga sprawdzenia wszystkich szyb.

-Ammo Amount is now too small and refilling is too slowly. Some Weapons like SIG or 9Mil start with much too little ammo in stock.
-RPG seems kind of powerless with standart ammounition since latest patch. Also you start with only two rockets, but you can refill up to three. Before the latest patch its been four rockets.
-Flickering on Scopes, espacially 8x still exists. No matter if inside or outsides of buildings, but happens almost always when looking up.
-Spawn system still broken, players may still spawn right next to the enemy or the other way round.

To me the ammonition changes are somehow gamebreaking, because most weapons now start short on ammo and you have to refill soon after spawning, which takes a lot of pace and forces you to equip an ammo pack.

1. Czasami po odrodzeniu od razu "zjeżdżałem windą pod mapę" (grałem wczoraj smoleńsk i polarny) po czym od razu w ten sam sposób wracałem do walki.

2. Problemy z pancerną siatką w pobliżu punktów A na smoleńsku. Strzelałem spomiędzy dwóch kontenerów przez siatkę.

3. Gdy byłem kierowcą mobilnego punktu odrodzenia, to na mapie jeździł kwadrat, a nie właściwa ikonka. Było to wtedy, gdy wsiadłem w drugi pojazd, po tym jak pierwszy nam zniszczyli. Jak ustawiałem pierwszy pojazd, to z ikonką było ok (bug zgłoszony w dziale PTE).

Do dalszej weryfikacji:

- Po zagłuszeniu helidrone zostałem rozłączony. Wróciłem do helidrona i mogłem nim "normalnie" latać oraz celować przy czym ciągle miałem kaszę na ekranie. Prawdopodobnie wyleciałem na chwilę ze strefy zagłuszenia - od razu starałem się do niej wrócić. Byłem pod ciągłym ostrzałem i możliwe, że unikając go wlatywałem i wylatywałem ze strefy.

- Dostawałem punkty za zabicie, gdy nie strzelałem do nikogo. Wcześniej rzuciłem termite za czołgiem na otwarty teren, przy czym on nikogo nie trafił - obserwowałem go chwilę. W pobliżu mnie zaczęli się odradzać ludzie i punkty za zabicie dostałem wtedy, gdy ktoś obok mnie przestał strzelać.

Smoleńsk

Nie słychać chlap chlap jak się idzie po wodzie i powinno być chyba głębiej .

13z7qxx.jpg

Tak jak   Lugresky    napisał trawa i skały w powietrzu idąc od C1 do B1

2gu075x.jpg

n5sph.jpg