Jump to content
Sign in to follow this  
DareQQ

Event „PRZEŁAMANIE v.2” 17.05.2019 godz. 22:00

Recommended Posts

ww3-przelamanie_v2.jpg.b1bddf63b74b1fd4f6295e27b169b4bb.jpg

17.05.2019 godz. 22:00

serwer PTE

Somsiedzi i szwagry!

Z uwagi na sukces pierwszej edycji „Przełamania” i rosnące zainteresowanie ze strony społeczności, Ekipa GiD oraz The Farm 51 pragnie zaprosić wszystkich na drugą odsłonę eventu.

Jak w przypadku poprzedniej rozgrywki skupiamy się przede wszystkim na wspólnej zabawie połaczonej z poszukiwaniem rozwiązań mogących rozwinąć WW3.

 

Mapa i ogólne omówienie rozgrywki:

Mapa na której odbędzie się rozgrywka to Smoleńsk. Tym razem zmienimy trochę zasady rozgrywki w porównaniu z poprzednią odsłoną eventu – mianowicie jednocześnie atakowane będą 2 punkty jednocześnie w poszczególnych strefach (strefy A, B, C). Przejęcie strefy następuje po przejęciu przez atakujących dwóch punktów w poszczególnej strefie (np. Przejęcie punktów A1 i A2 w strefie A). Obrońcy mogą przejmować utracony punkt do momentu kiedy jednocześnie atakujący nie zajmą dwóch celów. Po przejęciu dwóch stref obrońcy cofają się do strefy następnej, przejmują dwa punkty i po ich przejęciu drużyna atakująca może dopiero rozpocząć atak na kolejne strefy ataku.

00.thumb.jpg.4ca482fe29660221bff390f6d657cd86.jpg

Mapa została podzielona na strefy oznaczone czerwoną linią oraz opisem:
ZONE A – strefa pierwszej obrony/ataku
ZONE B – strefa drugiej obrony/ataku
ZONE C – strefa trzeciej obrony/ataku
NO-GO ZONE FOR DEFENDERS – strefa w obrębie której nie mogą poruszać się obrońcy

Kolejność obrony/ataku:

01.thumb.jpg.044c93bba2d8ccfcf9b5e949dc1668d9.jpg
Na początku rozgrywki czekamy aż wszyscy dołączą do serwera. Po tym drużyna broniąca zajmuje punkty A1 i A2 i ustawia swój mobilny punkt respawnu w obrębie strefy A. Drużyna broniąca porusza się tylko w obrębie strefy A natomiast drużyna atakująca może korzystać ze wszystkich dostępnych stron.

02.thumb.jpg.2797fe892c8328e80e637de476715510.jpg
Po utracie punktów A1 i A2 obrońcy cofają się do strefy B. W tym momencie drużyna atakująca czeka ze wznowieniem ataku. Po zajęciu punktów C1 i C2 przez broniących, drużyna atakująca może rozpocząć atak. UWAGA – drużyna broniąca musi pamiętać o przestawianiu swojego mobilnego punktu respawnu, tak aby się nie okazało, że został on pozostawiony gdzieś na poczatku rozgrywki w strefie A i nie można z niego korzystać. Broniący poruszają się tylko w obrębie strefy B.

03.thumb.jpg.aec89af65fe688aba2744cd7458a01f7.jpg
Analogicznie do poprzedniej sytuacji. Drużyna Broniąca zajmuje strefy B1 i B2 i ustawia swój mobilny spawn. Broniący poruszają się tylko w obrębie strefy C (plus przejście przez strefę B z respawnu w celu dostania się do strefy C)

Zasady zwycięstwa:
Drużyna Broniąca – utrzymanie co najmniej jednej strefy do momentu: zakończenia się czasu rozgrywki, uzyskania przez jakąkolwiek ze stron 5000 ticketów
Drużyna Atakująca – jednoczesne przejęcie punktów B1 i B2 znajdujących się w strefie C

Zasady rozgrywki:
Mobilny punkt respawnu – zabronione jest wykorzystywanie tego pojazdu jako broni. Służy on tylko i wyłącznie jako punkt odrodzenia. Obydwie drużyny mają zakaz niszczenia wrogich pojazdów odrodzenia!
STRIKE – wszystkie dozwolone
POJAZDY  - wszystkie dozwolone

 

Jeżeli jesteście chętni prosimy o wpisanie się w komentarzu i obecność na głosowym discordzie podczas eventu! Liczba miejsc ograniczona!

 

o7

Edited by DareQQ
  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie, okazja jak passat za 500zł na allegro, odpuszczając sobie to jak igranie z diabłem.
image.png

  • Haha 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze przełamanie było zajedwabiste, nie mógłbym nie zgłosić się ponownie. Będę. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DareQQ w ciągu 24h dam ci odpowiedź ilu nas będzie. Zamieściłem u mnie na stronie informację o evencie i czekam w ten chwili na odp. Jak będę znał konkretną liczbę to napiszę

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mike4r Według mnie Teamy powinny być gdyż gra będzie wygląda zdecydowanie ciekawiej. Chyba że się cykacie, że wam za bardzo pociśniemy. ;D
Poza tym sam powiedziałeś że was z 20 jest ^^ to akurat GiD kontra PSS i cała reszta

 

Edited by [PSS] Sknera

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DareQQ na bank od nas będzie 5 osób. Ludzie narzekają, że środek tygodnia i 22.00. Szkoda że nie zrobiliście tego w piątek było by nas więcej

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, [PSS] Sknera napisał:

@DareQQ na bank od nas będzie 5 osób. Ludzie narzekają, że środek tygodnia i 22.00. Szkoda że nie zrobiliście tego w piątek było by nas więcej

 

Nawet mnie nie uruchamiaj. Ostatnio był problem, że w piątek o tej godzinie... wszystkim nie dogodzisz. Z drugiej strony PSS też może zorganizować event w innych godzinach ;)

 

Edited by DareQQ
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...