Jump to content
Gesiek

Bug z ammunicją i bug z mini dronem.

Recommended Posts

OPIS BLEDU (1) [ammo]

Wystrzeliwuję trochę amunicji [Pecheneg]. Gra pokazuje, że mam jeszcze sporo amunicji (dokładnie to 555), więc przeładuję... A tu nagle [0/555] pokazuje. Chcę strzelić (? może z interfejsem coś nie halo) to znowu zaczyna się animacja przeładowywania. Nic tylko reload'ować mogę. Jednak cały czas [0/555] i nie mogę wystrzelić ani jednego pocisku.

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU (1):

1. Podnieść broń przeciwnika (może to być kluczowe) (w broni przeciwnika pokazuje: 100/555 amunicji [Pecheneg] )
  2. Uzupełnić trzy razy amunicje z ammo box'a.
  3. Wystrzelać trochę (do 79/555) (w moim przypadku)
  4. Przeładować [i tu nagle pojawia się 0/555].

https://drive.google.com/open?id=1PdqlXLqnhyv7P6Vi8fetmqVNYv2rmuQH

- - Link do filmiku przedstawiającego owy błąd {ammo} ^

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OPIS BLEDU (2) [mini dron]: Używam mini dron'a (klikając ,,3"). Nie wchodzę "do niego" tylko widzę tablet w moich rękach. Mogę poruszać się postacią (z tabletem w rękach). Po chwili klikam Lewy Przycisk Myszki (LPM) i nagle "wchodzę" na drona.

KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU (2):

1. Użyć mini dron'a [domyślnie pod ,,3"] (tu pojawia się tablet w Naszych rękach) (i moża normalnie chodzić postacią)
  2. Kliknąć LPM. (tu dopiero wchodzimy na interfejs dron'a)

https://drive.google.com/open?id=1jS4JQOupyGa6msP3ilNLKc2ESCV3Xo9r

- - Link do filmiku przedstawiającego owy błąd {mini dron} ^

Oda incydenty zdarzyły się na serwerach PTE (03.05.2019)

GAME BUILD ID: 3774756

Pozdrawiam,

Gesiek

Dziekuje za zgłoszenie błędów prześle to dla QA aby mogli sprawdzić i znaleść przeczyne problemów.

Pozdrawiam

• Like 1

• Create New...