Jump to content
Sign in to follow this  
weedtime

Opinia o aktualizacji 0.6

Recommended Posts

Witajcie!

Tutaj możecie podzielić się swoja opinia na temat nowej aktualizacji 0.6
Więcej informacji o aktualizacji znajdziecie w tym temacie:

Do zobaczenia na polu bitwy!
Ekipa WW3

Wiele na plus , szczególnie jak dla mnie optymalizacja. Ale ciągle respy są tragiczne jak dla mnie . Można atakować punkt i mieć świeżego respa na plecach np na Berlinie atack na b1 to chyba jest od dołu atak. Dochodzimy na punkt , seria w plecy , resp nas zabił a patrzyliśmy tam 2s temu to bardzo irytujące. Jak dla mnie resp powinnien być tylko i wyłacznie od strony tej gdzie zaczynamy grę jakieś 100m od punktu , wtedy nawet jak jest przejmowany to było by można się respic ale z dluższym czasem czekania na resp w danym punkcie. B1 na berlinie resp w parku tylko i wyłącznie. 

Ale tak do gratulacje za kawał dobrej roboty :)

• Like 1
  • Thanks 1

Uruchomiłem, sprawdziłem dwie mapy (TDM):
- Warszawa
- Moskwa

Mam potworne spadki klatek, których nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Są to niemalże freezy.
Oczywiście ustawienia jakości grafiki nie mają żadnego wpływu na ten stan. Podpytałem ludzi na czacie i część z nich miała bardzo zbliżone niedogodności.
I7 7700K
Palit Gamerock GTX 1080 (Sterowniki aktualne)
RAM: Corsair LPX Vengance 2x8 GB 3000 mhz CL 15.
To wszystko siedzi na SSD Crucial MX100.
Może mieć to związek z audio ?

Edited by Fikuzi

10 godzin temu, Volto napisał:

Wiele na plus , szczególnie jak dla mnie optymalizacja. Ale ciągle respy są tragiczne jak dla mnie . Można atakować punkt i mieć świeżego respa na plecach np na Berlinie atack na b1 to chyba jest od dołu atak. Dochodzimy na punkt , seria w plecy , resp nas zabił a patrzyliśmy tam 2s temu to bardzo irytujące. Jak dla mnie resp powinnien być tylko i wyłacznie od strony tej gdzie zaczynamy grę jakieś 100m od punktu , wtedy nawet jak jest przejmowany to było by można się respic ale z dluższym czasem czekania na resp w danym punkcie. B1 na berlinie resp w parku tylko i wyłącznie. 

Ale tak do gratulacje za kawał dobrej roboty :)

Zgadzam się - odrodzenia to wciąż problem (zarówno na Warzone jak i na TDM) - czasem dostajemy jak na tacy przeciwnika a czasem to my jesteśmy łatwym celem, który raz za razem dostaje kulkę (ta druga opcja jest moim zdaniem szczególnie zauważalna w TDM).

Ogólnie ekran odrodzenia w Warzone czasem jest mylący gdyż jeśli jeszcze raz nie kliknę punktu na którym chcę się odrodzić (mimo że jest on oznaczony jako startowy) to resp następuje niekiedy w innej lokalizacji (moze dodać informację - odrodzisz się na...)

Miło by było równiż kiedyś w przyszłości zobaczyć możliwość całkowitej modyfikacji uzbrojenia podczas rozgrywki (czasem łapię się na tym, że w przygotowanym wcześniej profilu brakuje mi jakiegoś drobnego elementu)

Jednak ogólnie jest bardzo fajnie i mam nadzieję że teraz już wszystko będzie szło zgodnie z planem

-przy respieniu na mobilnym punkcie zdaze sie ze razem wypdamy poza mape

-mam oznaczonego lidera jako resp a pojawiam sie na dawno zajetym punkcie

-dalej pojawiam sie z zle oznaczonym trybem ognia

-wszystkie mozliwe punkty odrodzenia powinny byc do wrybrania rowniez na pasku na dole. zdaza sie ze dowodca siedzi na punkcie/kolega gdy jestem dowodca, i nie moge go wybrac bo wybiera punkt.

-mysle ze zmniejszenie druzyn na wz wyszlo na plus

-optymalizacja na plus :)

Na plus : 

nowe mapy szczegolnie SMOLENSK i TDM MOSKWA (Jak dla mnie najlepsza mapa TDM)

wydaje mi sie, ze nieco plynniej sie gra, chociaz czasami sa duze skoki fps. Na TDM MOSKWA moglem grac plynnie na wysokich i fajnie sie gralo. Na wiekszych mapach juz na medium pojawiaja sie sciny.

- ogolnie zajebiste akcje :)  momentami bardzo fajny klimat pola walki  

- Helikopter : jak dla mnie fajnie sie steruje i jest okej, chociaz  moglby troche wiecej kosztowac. Zdarzylo mi sie 1 vs 1 heli na heli i bylo mega :D 

- nowe oznaczenia, troche trudno na poczatku ogarnac i moim zdaniem za duzo tego ale tez na +

Na minus : 

- Moze nie tyle co na minus ale na  TDM MOSKWA( najbardziej) jak i na innych mapach w zamknietych pomieszczeniach dzwiek strzelania jest jak w akwarium.

- balans druzyn. Wyglada to tak, ze jak np jedna strona ma juz 1000 punktow to druga juz jej nie jest w stanie dogonic. Jest niby opcja, ze mozna zmienic strone za dodatkowe punkty doswiadczenia, ale malo kto ja wybiera. Potrzebne jest cos innego.

Ogolnie dobra robota Farm51.

Czekam niecierpliwie na kolejne patche z nowa zawartoscia :)

Edited by hubson