Jump to content
Muflex

Przywitaj się!

Recommended Posts

@HALCON4 Witaj kolego :) Jakoś leci - jak to mawiają mężczyźni. Myślę, że nie tylko masz takie same życzenia odnośnie WW3, a większość osób wypowiadających się na Forum modli się o kolejne patche. Pożyjemy, zobaczymy i miejmy nadzieję, że warto czekać.

Pozdrawiam
o7

• Like 1

Mam nadzieję! ale potrzebujemy więcej graczy w PTE :)

Pozdrawiam
o7

• Like 2

Witam wszystkich (tak wiem to powinien być pierwszy post ;)) i mam nadzieję, że po chwilach kryzysowych nasza społeczność będzie się rozrastała bo gra jest tego warta :)

• Like 1

Hey !!

👎🖥️

Grając ponownie w centrum TDM i Crash, jestem zmęczony CTD w kółko :( Zrobiłem to, jeśli nie naprawili w następnej łatce, zamierzam raz odinstalować grę dla wszystkich. !!

Edited by HALCON4

Witajcie!
@Yarg0th z taką społecznością damy radę :)
@HALCON4 my to się znamy tak więc - głowa do góry i trzymamy 👍 za naszą grę :)
@adipes Witamy na Forum i w WW3

Hej, jestem w WW3 od dnia premiery .. ale na początku mój komp nie ogarniał to i na forum nie wchodziłem 😉  dzięki za 100% na waszych akcjach 😘  mam nadzieje że na czarnobylicie powtórka :D:D  a hejterami się nie przejmujcie gra wymiata daje mnóstwo funu nawet w obecnej wersji, a co dopiero jak skończycie :D mam też nadzieje że bd płatne dodatki ale pewnie mi tego nie powiecie xD

DareQQ - masz w grze ten sam nick ? gdzieś z Tobą pisałem ... 

ps. proponuję mapy pustynne  - miejska israel/palestyna   i bardziej otwarta np. irak :D

• Like 1

Cześć wszystkim!

Gram w WW3 od listopada i w końcu postanowiłem dołączyć do forum by móc podzielić się swoimi spostrzeżeniami i propozycjami. Gra mi się bardzo podoba i bardzo w nią wierzę i liczę że odniesie światowy sukces :D

• Like 1

Witaj @Born on the 4th of July!
Cieszymy się, że masz takie samo podejście jak większość z nas. Jeżeli masz jakieś ciekawe pomysły lub spostrzeżenia to śmiało dziel się nimi na forum ;)
o7

• Like 1

Hooah Panowie. Człek od pierwszego dnia z Wami i mam nadzieję, że tak już zostanie na dluzej jak to było z inna gra jaka zagrywałem namiętnie (americas army). Recon czuję w kościach będzie takim moim River Basin :)