Jump to content
Muflex

Przywitaj się!

Recommended Posts

@HALCON4 Witaj kolego :) Jakoś leci - jak to mawiają mężczyźni. Myślę, że nie tylko masz takie same życzenia odnośnie WW3, a większość osób wypowiadających się na Forum modli się o kolejne patche. Pożyjemy, zobaczymy i miejmy nadzieję, że warto czekać.

Pozdrawiam
o7

• Like 1

Witam wszystkich (tak wiem to powinien być pierwszy post ;)) i mam nadzieję, że po chwilach kryzysowych nasza społeczność będzie się rozrastała bo gra jest tego warta :)

• Like 1

Hey !!

👎🖥️

Grając ponownie w centrum TDM i Crash, jestem zmęczony CTD w kółko :( Zrobiłem to, jeśli nie naprawili w następnej łatce, zamierzam raz odinstalować grę dla wszystkich. !!

Edited by HALCON4

Hej, jestem w WW3 od dnia premiery .. ale na początku mój komp nie ogarniał to i na forum nie wchodziłem 😉  dzięki za 100% na waszych akcjach 😘  mam nadzieje że na czarnobylicie powtórka :D:D  a hejterami się nie przejmujcie gra wymiata daje mnóstwo funu nawet w obecnej wersji, a co dopiero jak skończycie :D mam też nadzieje że bd płatne dodatki ale pewnie mi tego nie powiecie xD

DareQQ - masz w grze ten sam nick ? gdzieś z Tobą pisałem ... 

ps. proponuję mapy pustynne  - miejska israel/palestyna   i bardziej otwarta np. irak :D

• Like 1

Cześć wszystkim!

Gram w WW3 od listopada i w końcu postanowiłem dołączyć do forum by móc podzielić się swoimi spostrzeżeniami i propozycjami. Gra mi się bardzo podoba i bardzo w nią wierzę i liczę że odniesie światowy sukces :D

• Like 1

Witaj @Born on the 4th of July!
Cieszymy się, że masz takie samo podejście jak większość z nas. Jeżeli masz jakieś ciekawe pomysły lub spostrzeżenia to śmiało dziel się nimi na forum ;)
o7

• Like 1

Hooah Panowie. Człek od pierwszego dnia z Wami i mam nadzieję, że tak już zostanie na dluzej jak to było z inna gra jaka zagrywałem namiętnie (americas army). Recon czuję w kościach będzie takim moim River Basin :)

• Like 1

Witamy na pokładzie @Jelly12301, gdybyś miał jakieś problemy lub pytania, odpowiedzi szukaj w odpowiednich działach forum lub na oficjalnym discordzie :)

Powodzenia i widzimy się na polu bitwy!

o7

• Like 2

Cześć czołem kluski z rosołem, dawno nikt się tu nie witał, a zważywszy, że ja też się nie witałem (mimo, że już dość długo gram)  to się witam i pozdrawiam garstkę tych, którzy wytrwale ciągle grają. :) W multi grałem kiedyś trochę w legendarne OFP i trochę w BFa, ale żadne multi nie przyciągnęło mnie tak jak WW3 i to w EA przecież! Coś w tym musi być? Albo mi się tylko wydaje. :P

• Like 1