Jump to content
Sign in to follow this  
Michal330414

Wyszukiwanie gry

Recommended Posts

Wczoraj po tylu pozytywnych opiniach zakupilem gre, wracam z pracy odpalam gre i klikam na tak chwalona wszedzie mape smolensk i co sie okazuje??? Przez 30min nie dalo sie tej mapy odpalic bo nie znajdowalo gry wiec sobie odpuscilem. Moze cos zle robie, jakis zly serwer mam czy cos??

Od razu co mi sie rzucilo w oczy to brak mapki po lewej stronie jak to jest w kazdej tego typu grze, oznaczenia w trybie Worldwar punktow sa dla mnie tak slabe ze ciezko na szybko zorientowac sie w ktora strone dzialac. Ktos mi powie dlaczego brakuje tak waznego elementu w grze ew czy da sie to jakos wlaczyc??

M8X6eKM.jpg

Edited by Michal330414

Minimapy nie ma, bo gra jest nastawiona na bardziej hardcorową rozgrywkę. Pod M masz mapę na cały ekran. Minimapa pojawia się gdy ktoś użyje drona.

Odpalilem normalnie przez ikone z pulipitu, gra na steam oczywiscie ale bez zadnego wyboru bo jak mialbym sie niby domyslec ze takie cos jest wymagane?? Poza tym nawet na innych serwerach powinno mnie wpuscic do gry bo chyba gramy do tej samej bramki.

Edited by Michal330414

4 hours ago, Michal330414 said:

Odpalilem normalnie przez ikone z pulipitu, gra na steam oczywiscie ale bez zadnego wyboru bo jak mialbym sie niby domyslec ze takie cos jest wymagane?? Poza tym nawet na innych serwerach powinno mnie wpuscic do gry bo chyba gramy do tej samej bramki.

Odpalając przez ikonę z pulpitu będzie Cię łączyć do NA na 90%, dlatego należy odpalać ze steam wybierając serwer EU. Z czasem to bedzie zmienione.

Proponuje skorzystać z przeglądarki serwerów, tak chyba jest łatwiej wybrać tryb i mapę. Od kiedy jest, zapomniałem, że można dołączać przez war map :)