Jump to content

Recommended Posts

cześć od wczoraj staram się grać w WW3 ale jak na razie tylko na mapie Warszawy nie było większych problemów na innych mapach mam okropne lagi praktycznie nie da się grać... gram na laptopie  MSI GL73 8RC-026PL i7-8750H/8GB/1TB/GTX1050/Win10H jakieś porady? może to coś z moim lapkiem jest nie tak... 

FPS...pisze  dopiero teraz ponieważ chciałem sprawdzić czy po aktualizacji będzie tak samo... a wiec grałem dzisiaj na mapie Warszawy i Berlina drużynowo i grało się bardzo dobrze ale później wszedłem na mape Moskwy gdzie trzeba było przejmować punkty i FPSy zeszły do 0! ;/ musiałem reseta lapka zrobić... ktoś coś poradzi? na drużynowych gra się dobrze 

Sprawdź temperatury, to w końcu laptop, nowe mapy jeszcze nie przeszły optymalizacji więc są bardziej wymagające.

• Like 2

Z tego co widzę masz 8GB ramu. W dzisiejszych czasach to raczej mało. Sam miałem spadki FPS przy 8GB po dodaniu kolejnych 8 nie mam już tego problemu. Może i u Ciebie jest to przyczyną.

RAM oraz karta może, być przyczyną, masz ustawioną maksymalną wydajność i wyłączoną oszczędność energii w tym lapku?

ustawioną mam maksymalną wydajność bez oszczędzania energii. ram mam 8gb sądzisz że to za mało? na dm drużynowym gra się spoko średnio 100-120 fps ale na warzone to od 70 do 0 skacze... nawet nie grałem jeszcze ani jednego meczu w tym trybie...

Z kartą najgorzej, na 1050, w mobilu jeszcze, ciężko będzie coś wykrzesać, ale dropy do 0 jak mówisz to też dziwne. Możesz ustawić w opcjach tryb best performance, gra wygląda jak warzywo wtedy, aleee może będzie chodzić. Ogólnie fpsy na warzone nie są ciągle zbyt stabilne, ale zmierza ku lepszemu ;)

po kolejnych aktualizacjach stwierdzam poprawę nawet udało mi się grać parę gier na warzone wiec jest lepiej, fpsy nadal skaczą ale jest już lepiej 

siema, ostatnio nie grałem przez tydzien w ww3 i teraz wbilem po aktualizacji i nie mogę zobaczyć mapy pod klawiszem "M" nawet jak zmienilem pod inny to tylko zmienia mi sie ostrość gry na bardziej wyrazistą, wtf o co chodzi xd help

2 hours ago, Wilczewski94 said:

siema, ostatnio nie grałem przez tydzien w ww3 i teraz wbilem po aktualizacji i nie mogę zobaczyć mapy pod klawiszem "M" nawet jak zmienilem pod inny to tylko zmienia mi sie ostrość gry na bardziej wyrazistą, wtf o co chodzi xd help

Opacity mapy zwiększ, chyba, że w ogóle jej nie widzisz.

13 minut temu, weedtime napisał:

Opacity mapy zwiększ, chyba, że w ogóle jej nie widzisz.

gdzie mogę znaleźć te opcje bo w grze jej nie ma

Nie chce tworzyć nowego tematu, ale muszę zgłosić dzisiejsze lagi na całym serwerze, od 13:32 nie dało się grać, wszyscy dostali maksymalnego pingu, każdy pisał na czacie że są lagi i powoli każdy opuszczał serwer. Trwało to co najmniej 3 minuty

20190623133624_1.jpg

Też chciałem zagrać ale jak zobaczyłem pingi serwerów EU 180-1108 ping to podziękowałem -_-. Obadam teraz czy coś się zmieniło. 

Bez zmian...

1.png

2.png

3.png

4.png

Edited by majki_majk