Jump to content
Sign in to follow this  
DareQQ

Event „PRZEŁAMANIE v.3” 29.05.2019 godz. 22:00

Recommended Posts

Bardzo dziękuję wszystkim którzy byli. Ta edycja była najlepsza!

Mega rozwałka ❤️

• Like 2
  • Thanks 1

Nie uczestniczyłem w pierwszym z trzech eventow Przelamania -  ale z ostatnich dwóch to ostatni był najlepszy.

Teraz mądre głowy tego forum dopracujcie koncepcję w konsultacji z devsami, czy da się to tak a tak zrealizować.

Był ogień, dynamika, zmiany nastrojów, po walce na krawędzi gdy punkt juz prawie nasz lub uff udalo sie obronic rzutem na taśmę

Problemem w tym ostatnim evencie byly pojedyncze crasze (ktore przydarzyly sie chyba sporej ilości graczy po obu stronach  w różnych częściach gry...na zoptymalizowanej dla tego trybu mapce nie powinno się to zdarzyć gdyż może to być irytujące w momencie kluczowym  - waży się przejęcie/obrona pktu.

Spadające fpsy....u mnie było ok, ale część graczy chyba narzekała- co normalne przy skupieniu tylu ludzi i dzialań obciażajacych procesy gry w jednym miejscu -  tu też chyba może pomoc zoptymalizowanie mapy.

Zapewne dedykowana mapa do tego trybu będzie nowa ? Bardziej liniowa i zawężona ? Co powinno zaoszczedzić troche na fpsach ?

System punktacji ?

Domykanie stref  po przejęciu pktu przez atakujących?

Pkty respawnu stałe  dla poszczególnych pktow ? Plus jeden ruchomy ale możliwy do zniszczenia jak jest obecnie na WZ

Nie wiem jak powinny wyglądać pkty stałe respawnu...czy roznie rozlozone  z roznych stron czy stałe za plecami z dobiegiem  ?

Striki bez pojazdów ? (Ciekawa opcja) poza podatkowymi do rozdysponowania na początku z druzyny robią tym sprzętem ? Ale w trakcie walki zbierać pkty na inne formy strików ostrzaly, jamery, inne ?

Tutaj olbrzymie znaczenie maja dowódcy...resp na nich ratowal lub przechylal szalę

Tyle co mi sie rzucilo w oczy

Edited by Bobek19712

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za udział w evencie. Oczywiście dziękuję również wszystkim zaangażowanym w organizację ? Myślę, że po trzech edycjach można śmiało powiedzieć, że taki tryb byłby świetny. Zobaczymy co czas pokaże ;)

BTW jeżeli ktoś nagrywał/streamował event to proszę zamieścić link do materiałów ;)

Edited by DareQQ
  • Like 5