Jump to content
Sign in to follow this  
juju

Dodatki do HUD, albo jakoś tak .

Recommended Posts

Hejka.

Można by dodać znak wodny ( czy jak to nazwać ) pokazujący jaką obecnie postawę, pozycję ma postać naszego żołnierza .

Chodzi mi o pozycję, postawę : stojącą, leżącą czy kucającą.

W ferworze walki można się pomylić i przez błędną interpretację obecnej postawy, pozycji ( zwał jak zwał :) ) można przez przypadek zginąć. Szczególnie chodzi mnie o pozycję stojącą i kuczącą . Jak dla mnie zbytnio widok się nie różni. Przynajmniej  ja mam takie odczucie. 

Dodałbym jeszcze możliwość odczytania nicku danej osoby na mapie znajdującej się pod literką " M " po najechaniu kursorem myszki na kropkę gracza. Jak wiadomo kropki są zielone i niebieskie, przynajmniej u mnie tak jest . Będąc dowódcą wiedziałoby się gdzie dany gracz z drużyny się znajduje i ulepszyłoby to też w pewien sposób komunikację pisemną bądź głosową.

Pozdro.

• Like 3

W lewym dolnym rogu ekranu , przy kucaniu oraz leżeniu by mogła się pojawiać drobna ikona.

No no coś w ten deseń xd.

Do postawy wystarczyła by mała ikonka. Też często się łapię, że zamiast biec pełną prędkością to się okazuję, że biegnę pochylony :D

Co do nicków... no to jest denerwujące. Nawet jak podczas gry ktoś ci powie abyś jako dowódca się na nim zrespił, to i tak musisz się spytać "a gdzie ty jesteś". Na pewno wyświetlanie nicku gracza po kliknięciu na kropkę albo wybieranie kropki po kliknięciu imienia gracza było by dużym ułatwieniem.

Od siebie dodam, że brakuje mi podglądu w menu respawnu, jakiego gadżetu używają członkowie oddziału. Czasem potrzebna jest amunicja a okazuje się, że wszyscy biegają z apteczkami a po następnym odrodzeniu wszyscy z amunicją :D

• Like 2

Posted (edited)

No i wydawanie rozkazów z poziomu mapy pod M. Wszystkie punkty i ich stan przejmowania powinny być cały czas widoczne np. pod kompasem żeby się nie rozglądać po całej mapie.

Edited by ZwierzaK
  • Like 3

Dobrze by było przy respawnie, wiedzieć czy dowódca otrzymuje obrażenia, czy nie. Zdarza się, że odradzam się, a dowódca ginie razem ze mną

HUD będzie jeszcze zmieniany, w sumie popytam się czy designerzy mają zamiar postawić informacje o postawie gracza.

Sign in to follow this  

• Create New...