Jump to content
Sign in to follow this  
Ludek500

GINIĘCIE

Recommended Posts

Dlaczego ginę dużo szybciej od wroga? Niech mi ktoś doradzi. Gra mi nie przycina, wybieram serwery z ping do powiedzmy 50 a mam wrażenie że ja ginę od jednego trafienia a wroga muszę przynajmniej 5 razy trafić. No i większość chyba widzi przez ściany. 

Troche inaczej chyba są odbierane hitmarki na sobie a na wrogu, ale to nie tak, że Ty szybciej giniesz. Inna sprawa kwestia opancerzenia jakie się wybiera, nie wspominając już o tzw skillu czy jak to tam się mówi :P

@Ludek500 co do widzenia przez ściany to obecnie jest spotowanie 3D przez takie drony jak np. OTV. W połączeniu z penetracją ścian itp. masz legalnego wallhacka. Niektórzy już nauczyli się to wykorzystywać i zwyczajnie puszczają skan a później strzelają przez ściany w pokazujące się markery.

Nie każda ściana przepuszcza obrażenia, w prawdziwym życiu też nie każda osłona zapewni tobie ochronę bo pocisk i tak przejdzie zależnie od kalibru , odległości oraz powierzchni w którą trafi. Popatrz sobie na yt na testy balistyczne i zobaczysz jak to działa :)

Przez ściany otrzymujesz mniejsze obrażenia , czasem to są bardzo małe wartości zależne przez co dostajesz i z czego.

Wiesz jak nauczysz się chować za czymś co zapewnia dobrą ochronę , oraz wykorzystywać to że jest penetracja a osoba chowa się za drewnem czy czymś co przepuszcza dużo obrażeń. To wal w ścianę. Masz inny kolor znacznika jak wchodzi pocisk przez ścianę w cel.

Taka rada jak się chowasz za czymś co przepuszcza obrażenia w dużej ilości to nie stój zaraz obok ściany [ chodzi mi o wychylanie się na q ]  kiedy się leczysz bo ktoś może Ciebie przeskanować.

A i jeszcze jak jesteś wykryty to tym bardziej nie stój w tym samym miejscu np te magazyny na c2 na polarnym bo to samobójstwo jest :P

Obecna penetracja jest przesadzona i tyle w temacie. Przykładowo na Smoleńsku na punkcie C2 chowając się w garażach kule przechodzą jakby były one z kartonu :)

No dokładnie o takie wrażenie mi chodziło jak pisze DareQQ. Miejscami miałem wrażenie że ściana to atrapa z papieru :).

Też miałem ten problem i dostałem radę: celuj w jaja. Podrzut broni zrobi swoje i będziesz trafiał tam gdzie trzeba :)

• Haha 1

Posted (edited)

Swoją drogą przez jakiś czas tak było, że najbardziej efektowne było strzelanie po jajach i w dupala :)

Edited by Smasher