Jump to content

Recommended Posts

Cześć

Wiem że UE4 to nie Frostbite ale zadam to pytanie. Czy jesteście w stanie dodać w przyszłości fajną destrukcję typu niszczenie ścian- (robienie w nich dziur jak w Rainbow six) oraz ogólnie budynków jak w BF4 a może nawet lepiej? Odpowiedzcie szczerze, zadowoli mnie tylko szczera odpowiedź  

1 godzinę temu, FilDor napisał:

Cześć

Wiem że UE4 to nie Frostbite ale zadam to pytanie. Czy jesteście w stanie dodać w przyszłości fajną destrukcję typu niszczenie ścian- (robienie w nich dziur jak w Rainbow six) oraz ogólnie budynków jak w BF4 a może nawet lepiej? Odpowiedzcie szczerze, zadowoli mnie tylko szczera odpowiedź  

UE4 ma ogromne możliwości niszczenia/rozwalania budynków itp. Wydaję mi się że jeszcze ładniej to wygląda niż na silniku Frostbite.

Przykład:

To by była mega sprawa gdyby dodano destrukcję otoczenia w World War 3.

Pomyśl sobie, masz typów na A2 "Warszawa" walisz 2 razy z RPG w dach budynku który się po chwili zawala, wszyscy wrogowie co przejmują bazę giną od zawalonego stropu, a punkt A2 po destrukcji staję się pół otwartym punktem, to by było coś pięknego.

Albo budynki na Smoleńsku które można niszczyć ahhh :D

Ale wprowadzenie tego do gry naprawdę zajęłoby masę czasu i pracy. Co nie zmienia faktu że jest to jak najbardziej możliwe na tym silniku.

• Thanks 1

Twój komentarz wnosi bardzo ważną informacją do dyskusji. 

Na UE4 można wprowadzić rozbudowaną destrukcję!

Jesteśmy graczami\klientami-mamy prawo żądać od twórców najwyższej jakości!

53 minuty temu, FilDor napisał:

Jesteśmy graczami\klientami-mamy prawo żądać od twórców najwyższej jakości!

Powiem tak, bo chyba za daleko poleciałeś @FilDor :D  

Oczywiście jesteśmy graczami, możemy dyskutować na dane tematy, ale nie możemy żądać :)co najwyżej możemy podsunąć im pomysł i podyskutować o tym.

Pamiętaj że wszystko jest w rękach i głowach Farmerów i to oni decydują o ostatecznym dodaniu czegoś do gry.

Nie możemy im z góry narzucać swoich fantazji.

Jeśli płacisz to wymagasz-Kapitalizm. Czemu żądasz? Dlatego że płacisz. Produkt nie spełnia wymagań to zwrot pieniędzy. Tutaj niestety zwrotu nie dostanę 

Edited by FilDor
  • Haha 1

1 godzinę temu, FilDor napisał:

Produkt nie spełnia wymagań to zwrot pieniędzy.

Z tym się akurat muszę zgodzić ;)

Destrukcja mniejszych obiektów owszem... ale destrukcja całych budynków odpada. Takie było oficjalne info z tego co pamiętam

12 godzin temu, FilDor napisał:

Jeśli płacisz to wymagasz-Kapitalizm. Czemu żądasz? Dlatego że płacisz. Produkt nie spełnia wymagań to zwrot pieniędzy. Tutaj niestety zwrotu nie dostanę 

XD błagam, nie możesz niczego żądać, bo kupiłeś taki produkt jaki miał być nim od początku - info o destrukcji, jeśli dobrze pamiętam, było podawane przed premierą EA na AMA, i było takie jak mówi DareQQ co zresztą można przetestować - zapory betonowe i małe drzewka można niszczyć. Oczywiście pięknie by było, ale skoro gra ma problemy z działaniem na 64 graczach, albo jak porozrzucane jest dużo fantów to o czym my mówimy

Fajna sprawa lecz nie na tą chwile. Najpierw muszą bardziej poprawić optymalizację , wiesz co by się działo przy 64 graczach i mapą którą można niszczyć. Nie wiem jak to działa od technicznego punktu ale serwer musiał by dostać informację cały czas i komputer je odbierać bo tutaj nie ma połowy ściany itp. Większe ilości informacji , mniejsze ilości fpsów.

Ale jak gra będzie śmigać ładnie , pewnie po wersji 1.0 to dobry element do wprowadzenia :)

Sam mam pomysł bardzo ciekawy ale jeszcze nie piszę go bo jest za wcześnie a wymagałby dużej ilości pracy i testów, jakby go w życie wprowadzili :P

Raczej destrukcja nie byłaby mile widziana przy tej ilości pojazdów i materiałów wybuchowych.

Poprawiona penetracja przez niektóre typy ścian + najwyżej destrukcja (tak jak obecnie betonowych "płotów") poszerzona o inne nieznaczące pierdoły typu drzewa czy jakieś sterty beczek ma jeszcze sens ale pełna destrukcja jak w BF - nie pasuje.

16 godzin temu, FilDor napisał:

Stary, tak po orbicie to nawet Gagarin nie poleciał. Bez nominacji dostaniesz nagrodę forumowej głupoty 2019 roku.

• Like 1
  • Haha 2

5 godzin temu, DareQQ napisał:

ale destrukcja całych budynków odpada. Takie było oficjalne info z tego co pamiętam

Też to pamiętam ;) ale jeszcze nikt nikomu nie zabronił fantazjować :D a że kolega otworzył te dyskusję to postanowiłem pogrzebać trochę w sieci i znalazłem ten filmik z destrukcji otoczenia na silniku UE4, tak dla potwierdzenia że jest to wykonalne na tym silniku.

I wiem doskonale że destrukcje budynków lub po prostu dużych obiektów w tej grze byłby nie na miejscu :) 

Wiecie co?  Póki co to ta gra to nie jest nawet chiński batelfield. Jeśli The farm chce zaistnieć na świecie to niech zrobią to co mówię bo mówię słusznie. Wszelkie jakieś tam wasze obiekcje wynikają z zakompleksienia i chłopskiej prostoty. KAPITALIZM-PŁACISZ WYMAGASZ-Do widzenia marni zjadacze chleba. Wyjdzcie z PRL kiedy to dawali i człowiek się cieszył że ma.Teraz KUPUJESZ i masz prawo wymagać, miernoty 

24 minuty temu, FilDor napisał:

Wiecie co?  Póki co to ta gra to nie jest nawet chiński batelfield. Jeśli The farm chce zaistnieć na świecie to niech zrobią to co mówię bo mówię słusznie. Wszelkie jakieś tam wasze obiekcje wynikają z zakompleksienia i chłopskiej prostoty. KAPITALIZM-PŁACISZ WYMAGASZ-Do widzenia marni zjadacze chleba. Wyjdzcie z PRL kiedy to dawali i człowiek się cieszył że ma.Teraz KUPUJESZ i masz prawo wymagać, miernoty 

XDDD

a może kapitalizm - zapłaciłeś i mogą Cię mieć w dupie bo niby co im zrobisz? chłopie zejdź na ziemię, bo rzeczywiście jesteś głową koło Saturna. Jest 1000 ważniejszych rzeczy do zrobienia niż destrukcja na tym etapie, a to czy robią słusznie czy nie, to ocenią gracze swoimi wydanymi pieniędzmi - i to jest właśnie kapitalizm. Plany na grę były takie a nie inne i oczywiście biorąc udział w EA masz prawo wymagać, tak samo jak F51 ma prawo mieć Twoje święte wywody w d* - choćby dlatego, że mają więcej graczy, którym zależy na innych rzeczach niż destrukcji - płynności, balansie, zawartości.

• Create New...