Jump to content
Sign in to follow this  
{SacredBand}Memnon

Oparcie broni/dwojnog itp

Recommended Posts

Witam.

Mam drobna sugestie -mianowicie panowie zrobcie jakies  dodatkowe  animacje z  opieraniem  broni np.  w oknie  lub o  jakies  przedmioty oraz  animacje uzywania  dwojnoga.

Bron powinna  byc troche stabilniejsza kiedy uzywa sie  dwojnoga itp.Akutualnie nie daje to zbyt  duzego efektu.

Edited by {SacredBand}Memnon
  • Like 1

Witaj!

Więcej animacji wejdzie wraz z nowym systemem animacji, co do dwójnoga to czekamy aż będzie system który pozwoli rozstawiać broń na oknie czy murku. 

• Like 1

Kiedyś grałem w taką gierkę, podobną do A.V.A. i w tamtej grze była taka animacja że np. kolo z drużyny podbiegał do murka, okna czy ściany klikał przycisk, jego postać opierała się o ścianę splatała ręce a ty podbiegałeś i on cię podsadzał, dzięki temu mogłeś pokonać przeszkodę a tym samym będąc na murku podawałeś mu rękę i go wciągałeś lub nie(cała akcja trwała z 2s). Wiem że na 100% była to gra f2p ale jak wspomniałem nie pamiętam nazwy ?. Przypomniało mi się wczoraj jak grałem na Polyarny próbując wejść na 1 piętro przez okno na B1 gdzie są te bloki betonowe. 

Sign in to follow this  

• Create New...