Jump to content
AdliS

Masa negatywnych komentarzy na Steam!

Recommended Posts

Jako że rozpoczął się darmowy weekend World War 3 zaczęły napływać recenzje graczy, nie powiem czekałem na to :)

Ktoś powie, ale czekaj komentarze nie mają wpływu na rozwój gry, zgadzam się z tym, ale mają wpływ na sprzedaż...

Bo taki np. Seba ma na Steam 100zł i chciałby pograć w jakąś fajną strzelankę i usłyszał o World War 3, wchodzi w recenzje graczy a tu patrzy "SŁABA OPTYMALIZACJA! CH*JWA OPTYMALIZACJA!" dalej przemieszcza się czytając "jak dla mnie" stek bzdur na temat gry, w końcu się rozmyśla i nie kupuje jej.

Naprawdę niektórym graczom wystarczy niedopracowany pixel aby wystawili negatywną ocenę, minimalne spadki fps i już leci negatywna ocena, a już nie mówiąc o crashu gry...

Najgorsze jest w tym wszystkim to że ludzie nie wiedzą co to jest "WCZESNY DOSTĘP" i że gra jest nie wypełni ukończona, żaden z nich nie daje sobie tego minimalnego dystansu że mogą być problemy.

Dalej, gdy widzę takie komentarze typu "nie mogę się połączyć z serwerami" lub "chciałem pograć, ale co chwilę grę crashuje". Jeśli mogę napisać komentarz pod recenzją "negatywną" robię to odsyłając tu na forum do odpowiedniego działu, niestety ale czasami jest tak że ten "gracz" po prostu nie chce pomocy i komentuje to w wulgarny sposób.

137073775_Bezdsadtytuu.png.ddc0eb687bfe40afedc3c38c488b9c02.png

Tego typu zachowań jest coraz więcej...

Gracze mimo problemów nie chcą pomocy...

Co do samych negatywnych komentarzy, niestety ale rośnie ich ilość z godziny na godzinę...

O to kilka z nich:

Nicki recenzentów nie zostały zamieszczone!

xc.png.a9ebd481bbaccc9b71a277e399719ff2.png

asd.png.5b361aa5b43bdcc125a48f1ad54d1868.png

1251337850_Bezstytuu.png.24d139fdc3f6838df80fe8433bf4508e.png

Jestem ciekaw ilu z tych pożal się boże recenzentów ma konto na forum i poprosiło o pomoc.

Pewnie żaden, bo po co, lepiej jest napisać negatywa i mieć to wszystko w dupie niż szukać pomocy u twórców gry.

Wiem że z tym nic się nie da zrobić "wolność słowa" każdy ma prawo do udzielenia własnej opinii.

Lecz powiedzcie mi, jaki jest sens umieszczania tego typu komentarzy ?

Bo tak jak wcześniej wspominałem, recenzje mają wpływ na sprzedaż danej gry na platformie Steam, wystawiając negatywny komentarz zniechęcasz innych do zakupu i zagrania w nią.

Po pewnym czasie ludzie przestają kupować i grać...

Co dalej się dzieje z grą ? Byliśmy już świadkami praktycznie upadku WW III

596934391_Beztytuu.png.ba8c3365937b0db02d3affde87fbfbcc.png

Czy chcemy ponownie takiej sytuacji gdzie w grze jest max 233 osoby lub mniej  ?

Czy The Farm 51 chce powtórki takiej sytuacji ?

Zapraszam do komentarzy i przesyłania swojej opinii/sugestii na ten temat!

Edited by AdliS

5 godzin temu, AdliS napisał:

Lecz powiedzcie mi, jaki jest sens umieszczania tego typu komentarzy ?

No właśnie jaki jest sens? Wstawiasz recenzje innych użytkowników, a reprezentujesz dokładnie taki sam poziom w recenzji innej gry.

Bez tytułu.png

Edited by Gacek227
  • Thanks 1
  • Haha 6

11 godzin temu, Gacek227 napisał:

No właśnie jaki jest sens? Wstawiasz recenzje innych użytkowników, a reprezentujesz dokładnie taki sam poziom w recenzji innej gry.

Bez tytułu.png

Tutaj wychodzi co z niego za poeta :D

Ja nie patrze na recenzje graczy co przegrali w daną grę kilka godzin bo to bez sensu , co dana osoba może wiedzieć o grze co zagrała 1/2 meczę tym bardziej jak gra jest we wczesnym dostępie. Osobiście mam 162 godziny ale jeszcze nie daje opinii o grze bo to za wcześnie. Przy wersji 1.0 dopiero coś napisze :)

Bo na tą chwilę są plusy i minusy gry.

8 godzin temu, MrTooth napisał:

Tutaj wychodzi co z niego za poeta :D

a no tyle że na innym koncie mam w te grę ponad 3.5k godzin i jako że dostałem w niej bana to nie mogłem napisać recenzji na tamtym koncie, to napisałem na swoim mejnie wielkie mi halo, jak widać nie każdy posiada tylko 1 konto :D

Pamiętam jak dziś, 1 PL serwer na którym grało się praktycznie 24/7 od samego startu Rusta z ekipą piękne czasy... Gdy przestał istnieć ten PL serwer graliśmy na jakimś serwerze z Niemiec, a że ja jestem Anty-Niemiecki to mnie wkurwiało ciągłe darcie ryja tych ułomów po germańsku... Mnie na samom myśl krew buzuje... Brzydzę się nimi i ich językiem.

1467916245_Beztytuu.png.c425088750fdd5b39d3e2da7e445609a.png

Edited by AdliS