Jump to content
Sign in to follow this  
Okejka

Nowy Tryb w WW3

Recommended Posts

Witam,

jestem fanem battlefield 3 i 4 dlatego kiedy seria skoczyła w bok z bf1 a teraz battlefield 5 cieszyłem się z tego, że dalej mamy FPS w klimatach współczesnych.

W bf 3 i 4 ulubionym trybem społeczności był szturm i podbój. Podbój przerobiliście wspaniale na warzone, który gra się lepiej niż z bf ale to akurat personalnie.

Moim zdaniem brakuje w WW3 aktualnie drugiego trybu po Warzone do grania, Deathmatch jest spoko ale brakuje jakiegoś trybu strikte długiego, taktycznego i wciągającego.

Moją propozycją jest przerobienie Szturmu z bf do WW3. Tryb podobnie jak w bf polegał by na tym by wysadzić wszystkie cele ochrony obrońców, podobnie jak w bf mapy byłyby podzielone sektorami gdzie w jednym sektorze są dwa punkty. Różnica polegała by na tym by oddać w ręce atakujących wielki bombowiec który co jakimś czas bombardował pozycję obrońców. By się przed nim uchronić obrońcy muszą chować się za samochodami, w okopach, bądź w budynkach. W trzech atakach bombowca kończy się gra. Gra może się skończyć wcześniej jeżeli atakujący wysadzą wszystkie terminale, które mieli bronić obrońcy.

Sam osobiście nie widzę większych problemów z implementacją trybu(poza Warszawą gdzie na środku mapy jest galeria i Moskwa gdzie trudno mi osobiście ten podział wyobrazić) a społeczność chętnie by grała w ten tryb tak samo jak w bf 3 i 4

Coś w stylu szturmu już sprawdzaliśmy i wyszło super ?

Sign in to follow this  

• Create New...