Jump to content
Sign in to follow this  
Volto

Dwa dodatki

Recommended Posts

1 Dodanie dodatkowej możliwości wydania rozkazu kiedy jesteśmy na punkcie bez szukania i otwierania menu. Dodatkowy przycisk mi chodzi tylko działa jak jesteśmy na punkcie i daje adekwatny rozkaz atak/obrona. Przez co ta czynność byłaby natychmiastowa.

2 Osobiście jak APC jest puste nie powinno wydawać odgłosów silnika na słuchawkach słychać je z bardzo daleka.

*Dodanie animacji/czynności odpalenia silnika przez co nie byłoby natychmiastowego ruszania.

*Jak nie ma kierowcy to zero odgłosów , wtedy kiedy się pojawi i przytrzyma gaz następuje odpalenie pojazdu i wydaje dźwięk.

Ewentualna możliwość dodania wyłączenia silnika czołgu aby ograniczyć dźwięk. A obracanie wieży działa chyba na innym silniku elektrycznym. A obroty wieży dodać adekwatny dźwięk podobnie do elektrycznego silnika jak pracuje.

1 - otwieranie menu? najeżdzasz na ikonkę punktu, klikasz X i gotowe.

Do odgłosów gdy pojazd jest opuszczony się zgadzam. Teraz póki się nie rozwali odpalonego quada to stoi i ciągle terkocze :P

Wiem że jest otwierane menu , ale coś by się przydało co trwa natychmiast bez otwieranie okienek , i być cały czas skupiony na odpieraniu ataku. Bo jak nic się nie dzieje to spokojnie można to zrobić. A jak jest zadyma to nie ma na to czasu :P

Ale jakiego menu? Nie jestem pewien czy Cię dobrze rozumiem, masz na myśli dodanie rozkazu atak albo obrona tak? najeżdżasz celownikiem na ikonkę punktu np A1,wciskasz X i już, rozkaz wydany. 

Tak , druga opcja to otworzenie menu przez dwa kliknięcia x. Mi chodzi o taka sytuacje:

Respimy na się kimś z oddziału i do końca przejęcia punktu zostały ułamki sekund , albo jest wymiana ognia na punkcie i nie ma czasu na wydanie rozkazu. Wtedy jakby był ten dodatkowy przycisk że daje nam rozkaz na tym punkcie jakim jesteśmy możemy go natychmiastowo wydać i zdobyć punkty.

Nie każdy gracz , wyda rozkaz z kryzysowych sytuacjach bo skupi się na walce. A tak to z automatu by robił ten dodatkowy rozkaz.

Mam ustawione na myszce klawisz domyślny x , a wtedy jakby byłą ta opcja o której wspominam dodał bym w klawisz X. Byłaby przyjemniejsza i szybsza gra. I niektórzy dowódcy by bardziej ogarniali przez to , więcej punktów , więcej zabawy :)

Sign in to follow this  

• Create New...