Jump to content
Sign in to follow this  
Volto

Dwa dodatki

Recommended Posts

1 Dodanie dodatkowej możliwości wydania rozkazu kiedy jesteśmy na punkcie bez szukania i otwierania menu. Dodatkowy przycisk mi chodzi tylko działa jak jesteśmy na punkcie i daje adekwatny rozkaz atak/obrona. Przez co ta czynność byłaby natychmiastowa.

2 Osobiście jak APC jest puste nie powinno wydawać odgłosów silnika na słuchawkach słychać je z bardzo daleka.

*Dodanie animacji/czynności odpalenia silnika przez co nie byłoby natychmiastowego ruszania.

*Jak nie ma kierowcy to zero odgłosów , wtedy kiedy się pojawi i przytrzyma gaz następuje odpalenie pojazdu i wydaje dźwięk.

 

Ewentualna możliwość dodania wyłączenia silnika czołgu aby ograniczyć dźwięk. A obracanie wieży działa chyba na innym silniku elektrycznym. A obroty wieży dodać adekwatny dźwięk podobnie do elektrycznego silnika jak pracuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 - otwieranie menu? najeżdzasz na ikonkę punktu, klikasz X i gotowe.

Do odgłosów gdy pojazd jest opuszczony się zgadzam. Teraz póki się nie rozwali odpalonego quada to stoi i ciągle terkocze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem że jest otwierane menu , ale coś by się przydało co trwa natychmiast bez otwieranie okienek , i być cały czas skupiony na odpieraniu ataku. Bo jak nic się nie dzieje to spokojnie można to zrobić. A jak jest zadyma to nie ma na to czasu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale jakiego menu? Nie jestem pewien czy Cię dobrze rozumiem, masz na myśli dodanie rozkazu atak albo obrona tak? najeżdżasz celownikiem na ikonkę punktu np A1,wciskasz X i już, rozkaz wydany. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak , druga opcja to otworzenie menu przez dwa kliknięcia x. Mi chodzi o taka sytuacje:

Respimy na się kimś z oddziału i do końca przejęcia punktu zostały ułamki sekund , albo jest wymiana ognia na punkcie i nie ma czasu na wydanie rozkazu. Wtedy jakby był ten dodatkowy przycisk że daje nam rozkaz na tym punkcie jakim jesteśmy możemy go natychmiastowo wydać i zdobyć punkty.

Nie każdy gracz , wyda rozkaz z kryzysowych sytuacjach bo skupi się na walce. A tak to z automatu by robił ten dodatkowy rozkaz.

Mam ustawione na myszce klawisz domyślny x , a wtedy jakby byłą ta opcja o której wspominam dodał bym w klawisz X. Byłaby przyjemniejsza i szybsza gra. I niektórzy dowódcy by bardziej ogarniali przez to , więcej punktów , więcej zabawy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...