Jump to content
Sign in to follow this  
Volto

Nowy tryb z możliwością rankingów

Recommended Posts

Witam , na dana chwilę w grze są tylko dwa tryby . Moim zdaniem dobrze byłoby zrobić tryb z możliwością gier rankingowych.

Oto moja  wizja takiego trybu:

Mapa:

Wycinek danej mapy albo zrobione jakieś dalsze części innych miejsc w danym mieście. Podczas prowadzenie działań wojennych często walczy się o każdą ulicę podczas szturmu na miasto.  Tak sobie myślałem że jakaś walka o jakąś kluczową ulice lub mały obszar byłby dobrym pomysłem.

Drużyny , sprzęt , dodatki za punkty:

5 vs 5 , dobrany sprzęt wedle uznania , ewentualnie bez RPG. Bez dronów itp.

Warunki gry:

Ilość rund 7 , pierwsza drużyna wybiera od której strony zaczyna na trzy rundy . Ostatnią rundę wybiera drużyna druga gdzie chce rozpocząć. Wymaga to ewentualnych zmian i sprawdzenia podczas gry.

Czas rundy 3 minuty tez wymaga sprawdzenia w grze.

Ilość żyć drużyny ograniczona do 25 lub 5 na głowę aby nie było kłótni na czacie.

Cel , jak wygrać:

Pierwszym warunkiem jest wyeliminowanie przeciwników przed czasem , natomiast drugim posiadanie dominacji na większym odcinku mapy. Trzeba byłoby stworzyć jakiś system co oblicza nam ile jej posiadamy oraz jakieś warunki aby móc go przejmować.

Rozpoczęcie gry:

Rozpoczynamy na krańcu mapy i nie jesteśmy w posiadaniu kontroli mamy lub zaczynamy w okolicach środka mapy. Wtedy będziemy już w posiadaniu powiedzmy 40% dominacji nad mapą.

Po testach można dodać tryb rankingowy dla graczy solo , ewentualnie z kolegą ale wtedy musi być w przeciwnej również taki mały zespół. Jeszcze można dodać opcje czy zgadzamy się aby dobierało nas do takich gier i żeby drużyny nie spełniały "lustrzanego odbicia" w celu szybszego znalezienia rozgrywki. To co bardzo ważne , tryb dla drużyn. 

Taka drużynę byłoby można założyć. Drużyna miałaby ograniczone miejsca powiedzmy dla 10 osób.

Jeśli macie jakieś inne pomysły na taki tryb to dajcie znać niżej a może coś ciekawego powstanie :)

Sign in to follow this  

• Create New...